d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1239423952396239723982492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 27 2015 03:51am
Quote (Jancsipapa @ May 27 2015 10:47am)
igazából itt most ti ketten röhögtök a szerencsétlenen, 5+ ember meg azt mondja, hogy ez nem vicces és/vagy szánalmas

de valószínűleg megint mi vagyunk a fehér lovagok, ti meg kurva jól csináljátok

na ezért nézlek titeket egy ritka fogyatékos csapatnak


okés, nem látom az első posztban kiírva hogy jancsipapának tetszen a videó, csak akkor válik posztolhatóvá, mr triggered


Quote (-joey- @ May 27 2015 10:49am)
Sosem hugyoztam le hajléktalant.

Picit fékezd az indulataidat, ha kérhetem, mert egy rossz szót nem szóltam hozzád, csupán megjegyeztem, hogy szerintem nem vicces a video. :)


semmi baj, bro, csak ne offoljuk ki megint a topikot
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
May 27 2015 03:51am
Quote (Baleee @ May 27 2015 11:50am)
Ja, es nem azert nem vicces, mert egy nyomorult a csavo, aki elitta az agyat/ 'sajat hibajabol jutott erre a szintre', hanem, mert van aki ezt kihasznalja meg, ra is jatszik es az igy is nyomorultat videora veszi. De meg nem is azt mondom, hogy ez a problema, hanem, hogy ez kb 13-14 eveseknek szorakoztatot, afolott a kor folott pedig az agyhalottaknak, ez olyan kb, mint a karomkodas, az is utoljara altalanos suliban volt poen.


fehér lovag vagy te is
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 27 2015 03:53am
Quote (anyd @ 27 May 2015 11:51)
http://www.youtube.com/watch?v=Ee_QsWJ8lrs


Errol mindig az a durex reklam jut eszembe, amikor a boltba kiakad a kisgyerek, amikor az apukaval vasarol, es a vegen ott van, hogy 'use condom'.
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
May 27 2015 03:54am
Quote (TrollBoss @ May 27 2015 11:51am)
okés, nem látom az első posztban kiírva hogy jancsipapának tetszen a videó, csak akkor válik posztolhatóvá, mr triggered


nem gáz, csak ha kizárólag kettőtöknek jön be, akkor a kis takony talán fogja be a pofáját :D
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 27 2015 03:54am
Quote (-joey- @ 27 May 2015 10:51)
Ez eddig rendben van, szíve joga, hogy örjöng, de ne hazudjon össze rólam mindenfélét.



Se.


meg a vegen kiderul h teged hugyoztak le
a rohadekok
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 27 2015 03:55am
olyan régen volt, hogy már meg se történt xD
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 27 2015 03:56am
Quote (GoreKnight9 @ 27 May 2015 11:54)
meg a vegen kiderul h teged hugyoztak le
a rohadekok


Anyadnak ez a perverzioja, mit lehet tenni.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 27 2015 03:56am
Quote (bazdmegmarnemtudom @ May 27 2015 09:03am)
ehhez amugy hany even keresztul kell folyamatosan mindennap inni?


erre reagálnék még btw, volt egy videója ahol elmondja hogy heti 6 napot tartózkodik ott 3+ órát
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 27 2015 04:03am
Quote (GoreKnight9 @ May 27 2015 10:54am)
meg a vegen kiderul h teged hugyoztak le
a rohadekok


Parancsolj, itt a vonatkozó post csak hogy tisztán láss:

Quote (Janou Oct 30 2008 @ 06:57pm)


Nah, elmondom már a sztorit az én szemszögemből is...
1 liter töményet ittunk meg Joeval fejenként, elég súlyos este volt...Ma is Debrecenben van, én nem mentem, elég volt az alkoholizálásból ohmy.gif

Lényeg, hogy a Gergő komája elég érdekes személyiség, csak úgy süt belőle a gyűlölet mindenki iránt, aki nem ízig-vérig magyar, ugyanakkor a skinheadeket is utálja biggrin.gif
a lehugyozást ne úgy képzeljétek el, hogy most kirántotta kötőjeljnullaoeykötöjel és a Gergő komája a brét és a buli közepén lábujjtól nyakig lepislantották őket, hanem egy pohárba ment a produktum, majd Gergő kérte joet, hogy lökje meg kissé, míg a pohár nála van - aztán a tag meg bele is kóstolt (ő akarta), erről meg már igazán nem tehetnek ^^
szó mi szó, nekem semmi bajom a négerekkel, de akkor jót röhögtünk rajta, ugyanakkor nem lesz minden buli szerves kelléke ez a jelenet - most el lehet ítélni engem is, jöhet 5 további oldalnyi köpködés rám is sad.gif

Brit -lehet elég lenne 400 post egy nap, amit mással msnezel, az meg maradjon meg csak a logban...


Szerintem történtek már ezen a fórumon érdekesebb dolgok is ez alatt a 7 év alatt.Ez persze semmit nem von le abból, hogy parasztok voltunk, vállalom, csak akkor már idézzük rendesen, mert Mesh sem késelte halálra Ricit (bármennyire is szeretné)... :D
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
May 27 2015 04:03am
nagyon ideges a két elmebeteg:s
Go Back To Magyar Topic List
Prev1239423952396239723982492Next
Add Reply New Topic New Poll