d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1239323942395239623972492Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 27 2015 03:45am
Quote (Jancsipapa @ May 27 2015 10:44am)
én csak úgy fogalmaznék, hogy az apa-fia gyökér squad megint nem kapta meg a gyógyszereit


védd meg a barátodat, rászorul


nekem az ne állítson semmiféle értékrendet aki saját maga lehugyoz egy hajléktalant, az rendbe van, meg vicces is

ezért nézem szarba mostmár a vergődéseteket
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 27 2015 03:46am
Quote (TrollBoss @ May 27 2015 10:43am)
pedig az volt aztán az igazi poén meg vicces

a fehérlovag squad megint lecsapott


Inkább az a vicces, hogy meg sem történt, amiről beszél. :)
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 27 2015 03:47am
Quote (-joey- @ May 27 2015 10:46am)
Inkább az a vicces, hogy meg sem történt, amiről beszél. :)


már meg sem történt, taps te hazug görény

nembaj, nyomok egy kis ontopic contentet

Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
May 27 2015 03:47am
Quote (TrollBoss @ May 27 2015 11:45am)
védd meg a barátodat, rászorul


nekem az ne állítson semmiféle értékrendet aki saját maga lehugyoz egy hajléktalant, az rendbe van, meg vicces is

ezért nézem szarba mostmár a vergődéseteket


igazából itt most ti ketten röhögtök a szerencsétlenen, 5+ ember meg azt mondja, hogy ez nem vicces és/vagy szánalmas

de valószínűleg megint mi vagyunk a fehér lovagok, ti meg kurva jól csináljátok

na ezért nézlek titeket egy ritka fogyatékos csapatnak
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 27 2015 03:49am
Quote (TrollBoss @ May 27 2015 10:47am)
már meg sem történt, taps te hazug görény



Sosem hugyoztam le hajléktalant.

Picit fékezd az indulataidat, ha kérhetem, mert egy rossz szót nem szóltam hozzád, csupán megjegyeztem, hogy szerintem nem vicces a video. :)
Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
May 27 2015 03:50am
Quote (-joey- @ May 27 2015 11:49am)
Sosem hugyoztam le hajléktalant.

Picit fékezd az indulataidat, ha kérhetem, mert egy rossz szót nem szóltam hozzád, csupán megjegyeztem, hogy szerintem nem vicces a video. :)


aki nem tapsol a szarságaihoz, az nyomorék, whiteknight, szerencsétlen, etc
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
May 27 2015 03:50am
Ja, es nem azert nem vicces, mert egy nyomorult a csavo, aki elitta az agyat/ 'sajat hibajabol jutott erre a szintre', hanem, mert van aki ezt kihasznalja meg, ra is jatszik es az igy is nyomorultat videora veszi. De meg nem is azt mondom, hogy ez a problema, hanem, hogy ez kb 13-14 eveseknek szorakoztato, afolott a kor folott pedig az agyhalottaknak, ez olyan kb, mint a karomkodas, az is utoljara altalanos suliban volt poen.

This post was edited by Baleee on May 27 2015 03:51am
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
May 27 2015 03:50am
nem hajlektalant hugyozott le hanem egy afro-amerikait
OKE KOCSOGOK?
OKE????????????????
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 27 2015 03:51am
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
May 27 2015 03:51am
Quote (Jancsipapa @ May 27 2015 10:50am)
aki nem tapsol a szarságaihoz, az nyomorék, whiteknight, szerencsétlen, etc


Ez eddig rendben van, szíve joga, hogy örjöng, de ne hazudjon össze rólam mindenfélét.

Quote (GoreKnight9 @ May 27 2015 10:50am)
nem hajlektalant hugyozott le hanem egy afro-amerikait
OKE KOCSOGOK?
OKE????????????????


Se.

This post was edited by -joey- on May 27 2015 03:52am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1239323942395239623972492Next
Add Reply New Topic New Poll