d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1239123922393239423954765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,807
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Apr 26 2017 04:16pm
benne voltam a 100ban a wh vízumra nz
vissza se jövök, gg
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 26 2017 04:39pm
Quote (cowding @ 26 Apr 2017 17:49)
gog-os sajna ami annyit ér mintha leszednéd nmagról
de ty anyways


most mi ez a post
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Apr 26 2017 05:22pm
Quote (Vismajor @ 26 Apr 2017 22:16)
benne voltam a 100ban a wh vízumra nz
vissza se jövök, gg


ebből a posztból pont annyit értettem mint egy átlagos vismajor posztból

nem is tudom miért írom ezt le
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 26 2017 05:26pm
Quote (MarcusD @ 27 Apr 2017 01:22)
ebből a posztból pont annyit értettem mint egy átlagos vismajor posztból

nem is tudom miért írom ezt le


megint megy kobanyara az a lenyeg
ha jol ertelmezem, nem vagyok biztos en sem igazabol

This post was edited by SummertimeClothes on Apr 26 2017 05:26pm
Member
Posts: 3,820
Joined: Jan 17 2012
Gold: 6,373.20
Apr 26 2017 06:03pm
ez a video meg mindig gecijo


Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 27 2017 12:23am
Quote (sylke @ Apr 27 2017 12:39am)
most mi ez a post





a) leszeded 16x 1.5 gigás darabokban a filet mint 1470-ben
b) leszedsz egy steam szerű platformot ami ugye azért szarabb mint a steam meg nincs is rajta lofasz játékod sem csak ez, de azért majd jönnek az updatek meg az ajánlatok
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Apr 27 2017 12:41am
Quote (Vismajor @ 27 Apr 2017 00:16)
benne voltam a 100ban a wh vízumra nz
vissza se jövök, gg


?????
Member
Posts: 1,201
Joined: Jun 20 2012
Gold: 1.00
Apr 27 2017 01:19am
kaptam quake csampionz meghivot, Akosh mondja meg hany gigabajt feltelepitve
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Apr 27 2017 01:49am
Quote (LehetHogyTokreUjVagyokDeNemBizti @ 27 Apr 2017 09:19)
kaptam quake csampionz meghivot, Akosh mondja meg hany gigabajt feltelepitve


12.5 a bethesda mappam atm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Apr 27 2017 02:48am
Quote (Vismajor @ Apr 26 2017 11:16pm)
benne voltam a 100ban a wh vízumra nz
vissza se jövök, gg


Az uj zelandi working holiday vizum lotton kisorsoltak ot is, ezert kap free vizumot (azt nemtom pontosan mennyi idore, talan 1ev)

Azoknak akik (jogosan) nem ertenek hogy mi a faszt irt. Persze az mar mas kerdes hogy direkt irta igy valszleg, hogy meglegyen az 'odafostam valamit hunsubra, de azert leszarlak titeket' effektus
Go Back To Magyar Topic List
Prev1239123922393239423954765Next
Add Reply New Topic New Poll