d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12382392402412425001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 10 2013 05:34am
Quote (Senee @ 10 Apr 2013 11:32)
lekell tiltani az embereknek az internetet
ha nem képesek ésszerűen használni azt akkor nem lesz
kész


Neked az életedet kéne elvenni nem a netedet.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 10 2013 05:37am
Quote (Smat @ Apr 10 2013 11:34am)
Neked az életedet kéne elvenni nem a netedet.


igen de erről már írtam

lennének ilyen kihelyezett központok a városban, hogy aki meg akar halni elaltatják méreginjekcióval és akkor nincs szenvedés, vergődés stb
elsőnek jelentkeznék
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 10 2013 05:37am
Quote (Rawen @ 10 Apr 2013 13:33)
Szent küldetést teljesített, ne bánts, az értelmiség szelleme vezette mindig.


Eltudom képzelni.

"Kiszel Tünde nagyon vicces mert nem valami okos mégis sokat szerepel a televízióban. :-)"

"Hajdú Péter sem valami okos, de saját műsora van és benne van a TV2 kreatív igazgatóságában is, több műsornak is ő a producere. Enye-benye Hajdú Péter te biztos szereted a kakit meg a kukit. HI-HI :-)))"

This post was edited by ElCapitano on Apr 10 2013 05:39am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 10 2013 05:39am
Quote (ElCapitano @ 10 Apr 2013 13:37)
Eltudom képzelni.

"Kiszel Tünde nagyon vicces mert nem valami okos mégis sokat szerepel a televízióban. :-)"


Nem tudom láttad-e de leírta, hogy ő ott szerkesztő volt és bizony olyan komoly szellemi követelmények voltak, hogy az olyan egyszerű emberek mint én csak hullottak kifelé a jelentkezéskor.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 10 2013 05:41am
Quote (Rawen @ 10 Apr 2013 13:39)
Nem tudom láttad-e de leírta, hogy ő ott szerkesztő volt és bizony olyan komoly szellemi követelmények voltak, hogy az olyan egyszerű emberek mint én csak hullottak kifelé a jelentkezéskor.


Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 10 2013 05:43am
Ez a remek kép megér még egy postot.



This post was edited by ElCapitano on Apr 10 2013 05:43am
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 05:44am
Quote (Senee @ 10 Apr 2013 13:32)
lekell tiltani az embereknek az internetet
ha nem képesek ésszerűen használni azt akkor nem lesz
kész


Még az oké is lenne hogy a 40 meg 50 évesek nem tudják hogy mit lehet és mit nem feltölteni a netre, de a tizenévesek sem, pedig ők aztán tényleg interneten nőttek fel, nem úgy mint esetleg a húszasok közül páran hogy viszonylag későn lett nete, és mégsem a mi gáz képeinkkel van tele a világ.
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Apr 10 2013 05:45am
Quote (Thomas Cross @ 10 Apr 2013 13:44)
Még az oké is lenne hogy a 40 meg 50 évesek nem tudják hogy mit lehet és mit nem feltölteni a netre, de a tizenévesek sem, pedig ők aztán tényleg interneten nőttek fel, nem úgy mint esetleg a húszasok közül páran hogy viszonylag későn lett nete, és mégsem a mi gáz képeinkkel van tele a világ.


Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 05:46am
Quote (Smat @ 10 Apr 2013 13:34)
Neked az életedet kéne elvenni nem a netedet.


Neked a kettő egy és ugyan az.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Apr 10 2013 05:48am
Quote (ElCapitano @ Apr 10 2013 12:45pm)
http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/17406_402345166529447_1477165596_n.png


milyen igényesen van felcelluxozva az a sok szar a kalapra
Go Back To Magyar Topic List
Prev12382392402412425001Next
Closed New Topic New Poll