d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1238023812382238323843048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 19 2010 05:56am
most néztem meg a babi nénit és tényleg hatalmas
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
May 19 2010 06:24am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 19 2010 06:23am)
Olyan kurvára szeretem, hogy a jó karaktereimnek adtam igényes nevet, ezzel elértem hogy elvesztettem egy 96os fullos hammert, meg egy 94es fullos pvp light sorcit. :'( Pedig most annyira kedvem lenne kicsit mfelni. Itt szabad beszélni hero editorról?

/e: PostsPerDay és Kadar_Janos még megvannak :))))




Jé tényleg, Baxy, te nem 93/94-es voltál még régebben? :P :O


az csak poénból irtam be
16 voltam amikor kreáltam az accot amiatt is 016 és ha jól számolsz akkor 19vok
Member
Posts: 8,408
Joined: Jan 18 2009
Gold: 25.00
Warn: 40%
May 19 2010 06:45am
elállt a riasztó az utcában.

hirtelen ürességet érzek.
Member
Posts: 17,735
Joined: Mar 6 2006
Gold: 131.02
May 19 2010 07:14am
na afk
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
May 19 2010 07:24am
kajálok vmit
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 19 2010 08:16am
Asszem szakítottam a csajjal, a kockaságom győzedelmeskedett fölényesen az rl-el szemben.
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
May 19 2010 08:18am
Quote (fahrii @ 19 May 2010 16:16)
Asszem szakítottam a csajjal, a kockaságom győzedelmeskedett fölényesen az rl-el szemben.


:(
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
May 19 2010 08:18am
Quote (lacketto @ 19 May 2010 12:55)
inb4 syl postja: a san andreas meg az én szülővárosom ;D


nekem gta sa,vice city, meg gta 3 is fejemben van, mindharmat kitoltam 100%ra :mellow: vice cityt többszöris Oo
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 19 2010 08:20am
Quote (hedgehogsword @ 19 May 2010 15:18)
nekem gta sa,vice city, meg gta 3 is fejemben van, mindharmat kitoltam 100%ra :mellow: vice cityt többszöris Oo


csinálok egy gta pollt.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
May 19 2010 08:21am
Egyszerűen amint egy csaj a közelembe jutott és úgy volt h járni fogunk mintha tövestül kitépték volna a férfiasságom, míg egymás mellett ültünk szótlanul az ágyamon akkor is legszívesebben jspztem volna
Go Back To Magyar Topic List
Prev1238023812382238323843048Next
Closed New Topic New Poll