Olyan kurvára szeretem, hogy a jó karaktereimnek adtam igényes nevet, ezzel elértem hogy elvesztettem egy 96os fullos hammert, meg egy 94es fullos pvp light sorcit. :'( Pedig most annyira kedvem lenne kicsit mfelni. Itt szabad beszélni hero editorról?
/e: PostsPerDay és Kadar_Janos még megvannak :))))
Jé tényleg, Baxy, te nem 93/94-es voltál még régebben?
