Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 19 2010 11:42am)
Kockulni akarok, de nincs semmi jó játék a gépen.

Most rakom a
GTA 3-at, de ha valaki kölcsönadna egy l / nl mf karit, azt e-secksel honorálnám.
meg mindig jobban a fejemben vannak a mapok mint a sajat szulovarosomé
