Quote (Baleee @ Jun 6 2013 07:57pm)
Jo, de azt is nezd, milyen op volt az elejen. Szoval, amikor elkezdtem (es meg csak standardbe ugyan), de kb facerolloztam, miutan rajottem, hogy kene hasznalni, pedig lofasz dps-em volt. Mondjuk Sparker is kb ugyan ez, bar a totemeket azert meg tudjak par helyen vagni, de mappokon kivul talan azzal a legegyszerubb vegigvinni.
Masreszrol viszont:
Ertem en mit mondtal ezzel kapcsolatban, Talki, de abban meg igazat adok Patriknak, hogy a kari hasznalhatosagaban az is benne van, hogy ne legyen a mana costja az egekben, ne 1hitelje magat a dam reflecteken, stb.
ha nincs magas manacost, akkor a dpsed 1 kalap szar, + 0 aoe.
reflectel amugysincs bajom, csak akkor, ha -maxres van rajtam vagy vmi hasonlo.
az meg hogy op volt .... azert op, mert ranges skill + chain van rajta.
This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Jun 6 2013 12:00pm