repostolnám, de lusta vagyok eltekerni jobbra, a report gombig
inkább baxy21012-t járszok és kimegyek 1 cigire
Quote (beni @ May 19 2010 09:48am)
jövő héten ráérek :>
igazából én is, csak hétfőn nem, mert akkor józanodás lesz :]
mondj egy napot, meg hogy hova és mehetünk ^^ csak legyen csocsó is
This post was edited by xGurke on May 19 2010 03:50am