d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1237623772378237923803048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 19 2010 12:31am
Quote (baxy016 @ 19 May 2010 08:28)
vége az órának mindjárt
na lépek bb ^^


bb (dodge)

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on May 19 2010 12:31am
Member
Posts: 2,894
Joined: Dec 1 2007
Gold: 0.00
May 19 2010 12:53am
wow thats alot of replies!
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 19 2010 12:58am
Quote (KjetilFraBygda @ 19 May 2010 08:53)
wow thats alot of replies!


Check out our Ladder Slasher topic too!
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 19 2010 02:00am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 May 2010 07:23)
Olyan kurvára szeretem, hogy a jó karaktereimnek adtam igényes nevet, ezzel elértem hogy elvesztettem egy 96os fullos hammert, meg egy 94es fullos pvp light sorcit. :'( Pedig most annyira kedvem lenne kicsit mfelni. Itt szabad beszélni hero editorról?

/e: PostsPerDay és Kadar_Janos még megvannak :))))

Jé tényleg, Baxy, te nem 93/94-es voltál még régebben? :P :O


93 as volt
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 19 2010 02:16am
Loader most bannal jár?
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
May 19 2010 02:17am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 19 2010 09:16am)
Loader most bannal jár?


igen
hasznalj sandboxie-t, az nem bannos
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 19 2010 02:19am
Quote (lacketto @ 19 May 2010 10:17)
igen
hasznalj sandboxie-t, az nem bannos


Pm plox, nagyon nem vagyok otthon most semmilyen d2vel kapcsolatos témában.
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 19 2010 02:41am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 May 2010 09:19)
Pm plox, nagyon nem vagyok otthon most semmilyen d2vel kapcsolatos témában.


alapjáraton semmi köze a sandboxienek a d2höz
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 19 2010 02:44am
Quote (b_daniel @ 19 May 2010 10:41)
alapjáraton semmi köze a sandboxienek a d2höz


Most már tudom, de ennek ellenére arról se volt fogalmam mi az a sandboxie, de mostmár problem solved ty.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 19 2010 02:55am
facebookon verte magát exem pasija, hogy ő 15öt kedvelt ivett bejegyzései közül, én meg csak 7et
összedobtam egy progit, amivel most legalább 1500at kedveltem 10perc alatt
hülyegyerek fog nézni rendesen
Go Back To Magyar Topic List
Prev1237623772378237923803048Next
Closed New Topic New Poll