d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1237523762377237823793048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
May 19 2010 12:15am
naja végre megjött a jó idő :)
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 19 2010 12:16am
Quote (baxy016 @ 19 May 2010 08:15)
naja végre megjött a jó idő :)


Te hogyhogy nem vagy suliban? Nem basztatásból, csak érdekel (meg kell a +1 is).
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
May 19 2010 12:20am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 19 2010 06:16am)
Te hogyhogy nem vagy suliban? Nem basztatásból, csak érdekel (meg kell a +1 is).


suliban vagyok :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 19 2010 12:20am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 May 2010 08:16)
Te hogyhogy nem vagy suliban? Nem basztatásból, csak érdekel (meg kell a +1 is).


Lehet most erettsegizik/zett.

Quote (baxy016 @ 19 May 2010 08:20)
suliban vagyok :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Akkor nem.

This post was edited by fleSs on May 19 2010 12:20am
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
May 19 2010 12:20am
Zuhogó esőben elmegyek iskolába -> OKJ
25-re odaérek,hátul a kapu be van zárva -> OKJ
Mondom sietek,hogy elöl beengedjenek(25-re be kell írni)-> OKJ
Befordulok,minimum 10 ember: Nem engednek be-> FUUUUUUUUUU
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 19 2010 12:21am
Quote (baxy016 @ 19 May 2010 08:20)
suliban vagyok :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Info óra?

Quote (fleSs @ 19 May 2010 08:20)
Lehet most erettsegizik/zett.


Az én vagyok :] Bár most elvileg törin kéne lennem szóbelire gyakorolni, de kurva fáradt, meg elég beteg is vagyok.
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
May 19 2010 12:22am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ May 19 2010 06:21am)
Info óra?



Az én vagyok :] Bár most elvileg törin kéne lennem szóbelire gyakorolni, de kurva fáradt, meg elég beteg is vagyok.


ja infóóra így évvége felé már úgysem csinálunk semmit ugyhogy szabadfoglalkozás van
Member
Posts: 12,351
Joined: Mar 25 2006
Gold: 62.00
May 19 2010 12:22am
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 19 May 2010 08:21)
Info óra?



Az én vagyok :] Bár most elvileg törin kéne lennem szóbelire gyakorolni, de kurva fáradt, meg elég beteg is vagyok.


Meg én :P De a birthdaybol itelve o is beleferne a keretbe.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 19 2010 12:23am
Olyan kurvára szeretem, hogy a jó karaktereimnek adtam igényes nevet, ezzel elértem hogy elvesztettem egy 96os fullos hammert, meg egy 94es fullos pvp light sorcit. :'( Pedig most annyira kedvem lenne kicsit mfelni. Itt szabad beszélni hero editorról?

/e: PostsPerDay és Kadar_Janos még megvannak :))))

Quote (fleSs @ 19 May 2010 08:22)
Meg én :P De a birthdaybol itelve o is beleferne a keretbe.



Jé tényleg, Baxy, te nem 93/94-es voltál még régebben? :P :O

This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on May 19 2010 12:24am
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
May 19 2010 12:28am
vége az órának mindjárt
na lépek bb ^^

This post was edited by baxy016 on May 19 2010 12:29am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1237523762377237823793048Next
Closed New Topic New Poll