Olyan kurvára szeretem, hogy a jó karaktereimnek adtam igényes nevet, ezzel elértem hogy elvesztettem egy 96os fullos hammert, meg egy 94es fullos pvp light sorcit. :'( Pedig most annyira kedvem lenne kicsit mfelni. Itt szabad beszélni hero editorról?
/e: PostsPerDay és Kadar_Janos még megvannak :))))
Quote (fleSs @ 19 May 2010 08:22)
Meg én

De a birthdaybol itelve o is beleferne a keretbe.
Jé tényleg, Baxy, te nem 93/94-es voltál még régebben?
This post was edited by My_Acc_Is_Bazur on May 19 2010 12:24am