Quote (fahrii @ May 18 2010 10:01pm)
mármint? nem láttam a postod :S
am épp előbb taliztam vele mert nem bírta nélkülem vagy dunno (mondta h mennyek fel hozzájuk, nagy volt a kísértés de inkább jsp, mostanában úgyse vok csúcsformában)
viszont én magam nem értem, fogalmam sincs mit akarok, és a csajnak is van egyébként egy kapcsolata amit asszem épp most barmolok el :S
ha érdekel dobj fel msnen és jön a tldr történet
te nagyobb nyomorék vagy mint amilyennek gondoltalak :DDDDDDDDDDDDdddddddddddd
de javíthatsz a helyzeten egy piccel!