d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1237423752376237723783048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 18 2010 04:53pm
Quote (Nerz8 @ 18 May 2010 23:43)


vannak táp kommentek :D

#
2010.05.18 21:03:27Panthera

Az hagyján hogy épelméjű ember erre nem vesz jegyet. De az se volt normális, aki egy ilyen filmre pénzt adott... Komolyan mondom,vagyonokért baromságokat gyártanak Amerikában, miközben a világ másik fele nyomorog... Senki nem szól rájuk????


hogy lehet valaki ennyire butuska, mintha pocahontast olvasnám
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2010 04:56pm
Quote (Oberon_os @ 19 May 2010 00:53)
vannak táp kommentek :D

#
2010.05.18 21:03:27Panthera

Az hagyján hogy épelméjű ember erre nem vesz jegyet. De az se volt normális, aki egy ilyen filmre pénzt adott... Komolyan mondom,vagyonokért baromságokat gyártanak Amerikában, miközben a világ másik fele nyomorog... Senki nem szól rájuk????


hogy lehet valaki ennyire butuska, mintha pocahontast olvasnám


Majd ha ottleszek rájuk szólok.

Mellesleg el kéne menni megnézni moziban. Önkéntjelentkezők? ^^
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
May 18 2010 05:18pm
na hát akkor én is megyek vizszintesbe. pacsi
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
May 18 2010 05:26pm
Quote (josheide @ May 18 2010 10:56pm)
Majd ha ottleszek rájuk szólok.

Mellesleg el kéne menni megnézni moziban. Önkéntjelentkezők? ^^


lesz itthon egyáltalán ez? vagy megy már? nem találtam neten :(

de én 150% hogy elmegyek megnézni, ha lesz, már partnert is találtam hozzá :D
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 18 2010 09:34pm
Quote (fahrii @ May 18 2010 10:01pm)
mármint? nem láttam a postod :S
am épp előbb taliztam vele mert nem bírta nélkülem vagy dunno (mondta h mennyek fel hozzájuk, nagy volt a kísértés de inkább jsp, mostanában úgyse vok csúcsformában)
viszont én magam nem értem, fogalmam sincs mit akarok, és a csajnak is van egyébként egy kapcsolata amit asszem épp most barmolok el :S
ha érdekel dobj fel msnen és jön a tldr történet


te nagyobb nyomorék vagy mint amilyennek gondoltalak :DDDDDDDDDDDDdddddddddddd

de javíthatsz a helyzeten egy piccel!
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
May 18 2010 09:48pm
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
May 18 2010 11:42pm
Member
Posts: 10,458
Joined: Feb 11 2008
Gold: 0.09
May 18 2010 11:53pm
unatkozok :S
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 19 2010 12:02am
Quote (Locy @ 19 May 2010 06:42)
http://www.youtube.com/watch?v=8zBvIzE-OMo


WAT A WANDERFUL WOD
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 19 2010 12:14am
Süt a nap, fuck yeah! Az mellékes hogy meg vagyok fázva, falfehér vagyok, borotvával átmentem egy pattanáson (pattanás wtf, kb. évek óta most van először, nem is számítottam rá), és vérzik a pofám egész nap. Úgyhogy megjött a kedvem a d2höz egy kicsit (mondjuk kár hogy nem reset után :(), úgyhogy ha valaki szeretne euscl-en húzni annak Offer buttsecks.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1237423752376237723783048Next
Closed New Topic New Poll