d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1237323742375237623773048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 18 2010 04:13pm
Quote (TresholdOfUniverse @ 18 May 2010 23:44)
gondolom a fotografus azota is melykomaban fekszik es neha felkel mert rohama van, aztan visszafekszik


kimenekült angliába :D
de kurva nagyot röhögtünk utána a képeken
Member
Posts: 13,857
Joined: Jul 12 2008
Gold: 0.00
May 18 2010 04:16pm
jo8
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
May 18 2010 04:21pm
Quote (josheide @ 18 May 2010 23:03)
Nekem kb Norbi volt az act 6 - "szerezd vissza a cuccaid".

Lehet, hogy sok emberrel kibaszott, de neki is elég hányatott sorsa volt, amíg játszottunk ~ 7x csórták el a cuccait, a lehető legváltozatosabb módokon, szóval ez is közrejátszott.

De sosem felejtem el, mikor ellopta DIR hammerpaláját, vagy Kajni foherjét. ^^


hatalmas d2 karrier
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
May 18 2010 04:24pm
Quote (Oberon_os @ 19 May 2010 00:21)
hatalmas d2 karrier


d2vel nehéz karriert építeni
Member
Posts: 14,316
Joined: May 8 2006
Gold: 3.03
May 18 2010 04:32pm
Quote (josheide @ 18 May 2010 23:24)
d2vel nehéz karriert építeni


azért lenne aki mást mond :ph34r: (njag)
Member
Posts: 31,131
Joined: May 29 2006
Gold: 22,363.58
Trader: Trusted
May 18 2010 04:32pm
Megyek aludni, gn8! :hello:
Member
Posts: 18,943
Joined: Nov 28 2009
Gold: 252.12
May 18 2010 04:32pm
Quote (RiNGiSpiLeR @ 18 May 2010 23:32)
Megyek aludni, gn8! :hello:


csáo
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
May 18 2010 04:36pm
MEGYEK ALUDNI GN8

This post was edited by Vharimatras on May 18 2010 04:36pm
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
May 18 2010 04:52pm
Quote (Nerz8 @ May 18 2010 10:43pm)


Megfilmesítették azt a magyar szólást, hogy " segget csinál a szájából"
8D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1237323742375237623773048Next
Closed New Topic New Poll