Quote (josheide @ 18 May 2010 23:03)
Nekem kb Norbi volt az act 6 - "szerezd vissza a cuccaid".
Lehet, hogy sok emberrel kibaszott, de neki is elég hányatott sorsa volt, amíg játszottunk ~ 7x csórták el a cuccait, a lehető legváltozatosabb módokon, szóval ez is közrejátszott.
De sosem felejtem el, mikor ellopta DIR hammerpaláját, vagy Kajni foherjét. ^^
hatalmas d2 karrier