Quote (Rezs @ 18 May 2010 23:18)
az a gyerek engem is behúzott pár cuccal, mikor megadtam neki a pwmet, 100% tudtam, ő meg tagadta...rosszabb mint 1 cigány, az állandóan csak lopott 8d
Nekem kb Norbi volt az act 6 - "szerezd vissza a cuccaid".
Lehet, hogy sok emberrel kibaszott, de neki is elég hányatott sorsa volt, amíg játszottunk ~ 7x csórták el a cuccait, a lehető legváltozatosabb módokon, szóval ez is közrejátszott.
De sosem felejtem el, mikor ellopta DIR hammerpaláját, vagy Kajni foherjét. ^^