d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev1237023712372237323743048Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 18 2010 03:10pm
Quote (anyd @ May 18 2010 09:09pm)
nemhiszem :D jo sztori am


jo sztori? wat
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 18 2010 03:11pm
Quote (Rezs @ May 18 2010 10:10pm)
jo sztori? wat


Hát ha ugyanarra a Norbira gondolunk aki a sulidba járt, akkor ja
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 18 2010 03:12pm
Quote (anyd @ May 18 2010 09:11pm)
Hát ha ugyanarra a Norbira gondolunk aki a sulidba járt, akkor ja


jaja, d4nt3 az accja jspn, nem?
mesélj :D
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 18 2010 03:15pm
Quote (Rezs @ May 18 2010 10:12pm)
jaja, d4nt3 az accja jspn, nem?
mesélj :D


Tomit kérdezd ^_^ én nem mondok senkiről semmi rosszat :D
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 18 2010 03:18pm
Quote (anyd @ May 18 2010 09:15pm)
Tomit kérdezd ^_^ én nem mondok senkiről semmi rosszat :D


az a gyerek engem is behúzott pár cuccal, mikor megadtam neki a pwmet, 100% tudtam, ő meg tagadta...rosszabb mint 1 cigány, az állandóan csak lopott 8d
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 18 2010 03:23pm
Quote (Rezs @ May 18 2010 10:18pm)
az a gyerek engem is behúzott pár cuccal, mikor megadtam neki a pwmet, 100% tudtam, ő meg tagadta...rosszabb mint 1 cigány, az állandóan csak lopott 8d


legelső találkozásom vele bneten? lelopott xD

ismert téged sulibol? lelopott. Tomival harmadszorra v negyedszerre találkozott áthivta ottaldt nálla, aztán mire Tomi hazament minden ellopva'd
Banned
Posts: 285
Joined: Nov 6 2009
Gold: 0.00
May 18 2010 03:25pm
Quote (anyd @ May 18 2010 10:23pm)
legelső találkozásom vele bneten? lelopott xD

ismert téged sulibol? lelopott. Tomival harmadszorra v negyedszerre találkozott áthivta ottaldt nálla, aztán mire Tomi hazament minden ellopva'd


full of win
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
May 18 2010 03:27pm
Quote (anyd @ May 18 2010 09:23pm)
legelső találkozásom vele bneten? lelopott xD

ismert téged sulibol? lelopott. Tomival harmadszorra v negyedszerre találkozott áthivta ottaldt nálla, aztán mire Tomi hazament minden ellopva'd


kár hogy nembasztam szét a fejét akkor suliba ennek a féregnek

ME STRONK
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 18 2010 03:27pm
Quote (Rezs @ May 18 2010 10:27pm)
kár hogy nembasztam szét a fejét akkor suliba ennek a féregnek

ME STRONK


ésmég adtam neki a sörömből :( meg vidámparkba mentünk
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 18 2010 03:33pm
röhögtem nerd8 szigjén
Go Back To Magyar Topic List
Prev1237023712372237323743048Next
Closed New Topic New Poll