d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1236237238239240473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 28 2021 03:06pm
Quote (v_t @ 28 Oct 2021 22:28)
rögtön 2 is esett. valaki esetleg?


én megpróbálom szívesen, ha befejeztem BG-t

ha még aktuális
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 29 2021 01:41am
van 6-7 milla goldom ,86-87es szinten van értelme gamblezni valamit?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 29 2021 01:43am
Quote (harcikacsa17 @ 29 Oct 2021 09:41)
van 6-7 milla goldom ,86-87es szinten van értelme gamblezni valamit?


persze, csak használj edge-t
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 29 2021 01:47am
Quote (harcikacsa17 @ Oct 29 2021 09:41am)
van 6-7 milla goldom ,86-87es szinten van értelme gamblezni valamit?


Amut még nincs értelme, mert 86-os szinten 1/9 az esélye annak, hogy ilvl91 amut gamblezel, és csak az kaphat +2 skillt. Amut szerintem 90 felett érdemes, a +2 skilleseket pedig megtarthatod később craftolni.

Én Coronetet javasolnék, az ugye jó eséllyel lehet Tiara vagy Diadem, és ezeken már ilvl-től függetlenül spawnolhat +2 skill.

Próbálkozhatsz még kesztyűvel is (2 java + IAS rare gloves).

This post was edited by -joey- on Oct 29 2021 01:48am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 29 2021 01:51am
Quote (-joey- @ 29 Oct 2021 09:47)
Amut még nincs értelme, mert 86-os szinten 1/9 az esélye annak, hogy ilvl91 amut gamblezel, és csak az kaphat +2 skillt. Amut szerintem 90 felett érdemes, a +2 skilleseket pedig megtarthatod később craftolni.

Én Coronetet javasolnék, az ugye jó eséllyel lehet Tiara vagy Diadem, és ezeken már ilvl-től függetlenül spawnolhat +2 skill.

Próbálkozhatsz még kesztyűvel is (2 java + IAS rare gloves).


Ezekben van pénz?
illetve a kesztyűket használhatom craftra ami nem jó? vagy nem lesz elég az ilvl ?
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 29 2021 02:34am
Quote (harcikacsa17 @ Oct 29 2021 09:51am)
Ezekben van pénz?
illetve a kesztyűket használhatom craftra ami nem jó? vagy nem lesz elég az ilvl ?


Hogyne lenne bennük pénz.
2 skill 20 FCR és/vagy 30 FRW + stat/allres circletek mindig sokat értek.
Kesztyűket is nyugodtan elteheted cratolni, azoknál már bőven elég magas lesz az ilvl.

This post was edited by -joey- on Oct 29 2021 02:34am
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 29 2021 02:36am
Quote (-joey- @ 29 Oct 2021 10:34)
Hogyne lenne bennük pénz.
2 skill 20 FCR és/vagy 30 FRW + stat/allres circletek mindig sokat értek.
Kesztyűket is nyugodtan elteheted cratolni, azoknál már bőven elég magas lesz az ilvl.


Köszi !
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 29 2021 02:39am
Quote (harcikacsa17 @ Oct 29 2021 09:51am)
Ezekben van pénz?
illetve a kesztyűket használhatom craftra ami nem jó? vagy nem lesz elég az ilvl ?



Ha van egy gf barbod, ami fossa a goldot, es melle makod is van a craftokkal, lehet fasza cuccokat kihozni belole.
Imo penzt masbol egyszerubben tudsz osszeszedni
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Oct 29 2021 02:41am
Quote (takii @ 29 Oct 2021 10:39)
Ha van egy gf barbod, ami fossa a goldot, es melle makod is van a craftokkal, lehet fasza cuccokat kihozni belole.
Imo penzt masbol egyszerubben tudsz osszeszedni


full ik barbom van socketekbe lem, meg 2 alibaba lemekkel.
Cs, travi, tunels, eldrich, pindlet runolok.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 29 2021 08:01am
Quote (-joey- @ Oct 29 2021 10:34am)
Hogyne lenne bennük pénz.
2 skill 20 FCR és/vagy 30 FRW + stat/allres circletek mindig sokat értek.
Kesztyűket is nyugodtan elteheted cratolni, azoknál már bőven elég magas lesz az ilvl.


Tudtommal lvl 88 a min ilvl a 2 kaszt skillhez, ezert ajanljak a lvl 93at mert akkor tuti min ilvl88 az osszes amu amit veszel.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1236237238239240473Next
Add Reply New Topic New Poll