Quote (jarabekg @ Apr 10 2013 09:08am)
mostanában túl sok a számomra elviselhetetlen nyomorék itt a subon
jobb lesz elmész. úgyis rl uralkodó vagy
neked erre nincs szükséged
Quote (Smat @ Apr 10 2013 09:11am)
Hát ja, örülnének a népek ha nem rontanád itt a levegőt Smattal meg Rawennel.

aranyos ahogy próbálod kötni magad emberekhez meg rugdalod a nyomorultakat
Quote (Smat @ Apr 10 2013 09:07am)
Nem mindegy? Szerintem csak megerősítenéd bennük a hitet hogy fogyatékos vagy.
ezt mondjuk estefele kellett volna elsütni, akkor többen látják a sublakók közül, hogy mekkora laza srác vagy és jól oda tudod mondani