d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12362372382392405001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 10 2013 03:13am
Quote (Smat @ Apr 10 2013 10:11am)
Hát ja, örülnének a népek ha nem rontanád itt a levegőt Smattal meg Rawennel. :D


sokan vagyunk itt melegek :D

This post was edited by jarabekg on Apr 10 2013 03:13am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 10 2013 03:15am
Quote (jarabekg @ Apr 10 2013 09:08am)
mostanában túl sok a számomra elviselhetetlen nyomorék itt a subon

jobb lesz elmész. úgyis rl uralkodó vagy
neked erre nincs szükséged

Quote (Smat @ Apr 10 2013 09:11am)
Hát ja, örülnének a népek ha nem rontanád itt a levegőt Smattal meg Rawennel. :D

aranyos ahogy próbálod kötni magad emberekhez meg rugdalod a nyomorultakat

Quote (Smat @ Apr 10 2013 09:07am)
Nem mindegy? Szerintem csak megerősítenéd bennük a hitet hogy fogyatékos vagy.


ezt mondjuk estefele kellett volna elsütni, akkor többen látják a sublakók közül, hogy mekkora laza srác vagy és jól oda tudod mondani
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 10 2013 03:16am
Quote (Senee @ 10 Apr 2013 09:15)
jobb lesz elmész. úgyis rl uralkodó vagy
neked erre nincs szükséged


aranyos ahogy próbálod kötni magad emberekhez meg rugdalod a nyomorultakat



ezt mondjuk estefele kellett volna elsütni, akkor többen látják a sublakók közül, hogy mekkora laza srác vagy és jól oda tudod mondani


JA GEC X:cDXDx::xx:dDDDXDD
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 10 2013 03:21am
Quote (Senee @ Apr 10 2013 10:15am)
jobb lesz elmész. úgyis rl uralkodó vagy
neked erre nincs szükséged


aranyos ahogy próbálod kötni magad emberekhez meg rugdalod a nyomorultakat



ezt mondjuk estefele kellett volna elsütni, akkor többen látják a sublakók közül, hogy mekkora laza srác vagy és jól oda tudod mondani


:X:XD:X:D:X:D:X:D:X:D:X:D:X:D:X:D:X:D:X:D:X:D:X:D:X:D:X:D:X:D:X:D:X:D:X:D:X:D:X::D:X:X:D:D:X:D:D::X:D:X:DX:D:XD:DX:XD::XD::DX:D:X:DX::X:D:X:D:D:DX:D:DX:XD:D:X:D:XD:X:D:D:X::X:X:XD::DX:DX:DX:X
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 10 2013 03:32am
le ne buktassatok :D
kurva hóló :D
kurva smat :D
remélem értitek :D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 10 2013 03:33am
Quote (Ghostmasterq @ 10 Apr 2013 11:32)
le ne buktassatok :D
kurva hóló :D
kurva smat :D
remélem értitek :D


nem :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 10 2013 03:34am
Quote (Ghostmasterq @ Apr 10 2013 10:32am)
le ne buktassatok :D
kurva hóló :D
kurva smat :D
remélem értitek :D


:D
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Apr 10 2013 03:45am
fasz:
can we trade?

én:
yes, im available late afternoon

fasz:
so yes or no?

-.-
Member
Posts: 41,466
Joined: Jul 9 2005
Gold: 4,673.69
Apr 10 2013 04:48am
Quote (dunaicapa @ 10 Apr 2013 11:45)
fasz:
can we trade?

én:
yes, im available late afternoon

fasz:
so yes or no?

-.-


lol mekkora tard :D
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 10 2013 04:51am
Quote (Thomas Cross @ Apr 10 2013 11:48am)
lol mekkora tard :D


lol :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev12362372382392405001Next
Closed New Topic New Poll