d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1235236237238239341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Apr 15 2010 04:28pm
Quote (Xundu @ 15 Apr 2010 23:22)
ha sikerül kitalálni valami karaktert, és felszerelni, abban az esetben szeretnék résztvenni egy-két ilyenen.


nonladderben játszhatunk majd. ladderben nem tudom fogok-e csinálni - szerintem nem
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
Apr 16 2010 04:00am
Quote (atek555 @ Apr 16 2010 12:15am)
nah 51 nap után megtöröm a csendet!


Azt szeretném megkérdezni, hogy lvl30-nál a barbnak BO-ra 2 vagy 3bo weapon lehetséges? (tehát: van lvl30nál 3BO-s weapon?)


sztem 2 bo, 3 warcries cuccokhoz sztem 45 lvl kell
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 18 2010 09:26pm
nem tudok aludni és azon gondolkoztam, hogy felcuccolok egy lld karit
namármost nem igazán tudom, hogy milyet csináljak
-nl lvl29
-ladder lvl29
-nl lvl30
-ladder lvl30
(east v eu?)

többen is megemlitettétek már párszor, h lvl30on van már csak lld, ugyhogy valszeg lvl30as karit fogok összedobni, de jo lenne ha pár ember leirná a véleményét (gondolok itt föleg Zizire)
ja és sry h az mld topicba irom ezt, de nincs lld topic :c
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Apr 19 2010 01:47am
Csinálj EuScLadderben, én is szeretnék majd, csak fg-ben kicsit fel kéne tornászni magam, mert lld kari nem olcsó.
lvl30 szerintem a jobb, 1.12 ladderben leginkább lvl30asokat láttam, lvl29-et talán nem is. Nl-ben biztos vannak olyanok is.
Ha van kedved esetleg majd tesztelhetnénk őket, ha neked és nekem is kész vannak.

(Engem a lvl9 is érdekel most, ha esetleg vki mást is akkor írjon.)
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
Apr 19 2010 07:30am
Quote (sylKE @ Apr 19 2010 05:26am)
nem tudok aludni és azon gondolkoztam, hogy felcuccolok egy lld karit
namármost nem igazán tudom, hogy milyet csináljak
-nl lvl29
-ladder lvl29
-nl lvl30
-ladder lvl30
(east v eu?)

többen is megemlitettétek már párszor, h lvl30on van már csak lld, ugyhogy valszeg lvl30as karit fogok összedobni, de jo lenne ha pár ember leirná a véleményét (gondolok itt föleg Zizire)
ja és sry h az mld topicba irom ezt, de nincs lld topic :c


nl 29 ofc. nyomják még páran 29 lvlen szerencsére
Member
Posts: 9,101
Joined: Sep 5 2009
Gold: 2.00
Apr 19 2010 07:54am
Most kést az lld necrom és kinek van hozzá vmi eladó eqja? ^^
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Apr 19 2010 10:40am
Quote (Paff @ 19 Apr 2010 13:54)
Most kést az lld necrom és kinek van hozzá vmi eladó eqja? ^^


lvl mennyi?? lehet h akad. és hol? euscl?

This post was edited by atek555 on Apr 19 2010 10:40am
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
May 10 2010 01:10am
hali, lvl29-30frw magic circlet ha 2 sox lesz, akkor az jó lvl30 amának, nem?
Member
Posts: 30,226
Joined: Jun 9 2008
Gold: 10.00
May 10 2010 05:51am
Quote (atek555 @ May 10 2010 07:10am)
hali, lvl29-30frw magic circlet ha 2 sox lesz, akkor az jó lvl30 amának, nem?


a circ az max 1 soc :(
/e ha magic

This post was edited by Locy on May 10 2010 05:52am
Member
Posts: 2,795
Joined: Apr 4 2008
Gold: 13,747.50
May 10 2010 07:25am
Emlékszik még valaki hun_jozef rabies druidjára?
Úgy döntöttem, hogy csinálok én is egyet, és nem tudom hogy inkább a több rabies-re gyúrjak, (plague bearer), több facetre (6 s cs 5/5'd) vagy esetleg frwre ( harmony) ? ^^
Akinek van tapasztalata a dologban, az legyen szíves írjon. Köszi.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1235236237238239341Next
Add Reply New Topic New Poll