d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1234235236237238473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 28 2021 03:44am
Quote (takii @ Oct 28 2021 10:32am)
Zod


Actually, ha Traviban horkolsz, akkor Cham a max, szóval monster leveltől függ.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Oct 28 2021 05:03am
Quote (-joey- @ Oct 28 2021 11:44am)
Actually, ha Traviban horkolsz, akkor Cham a max, szóval monster leveltől függ.


Mindig viccesnek tartom h travi csak chamig es akkor visszafele mesz a wphez es kinyirsz egy random mobot es damn zod

Ugyanez countess aki csak Loig dob, erre mellette fallen kidobja a Jahot.

Röhej
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 28 2021 05:11am
Quote (-joey- @ Oct 28 2021 11:44am)
Actually, ha Traviban horkolsz, akkor Cham a max, szóval monster leveltől függ.



De ha felveszed az bm
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 28 2021 05:26am
Quote (Vismajor @ 28 Oct 2021 13:03)
Mindig viccesnek tartom h travi csak chamig es akkor visszafele mesz a wphez es kinyirsz egy random mobot es damn zod

Ugyanez countess aki csak Loig dob, erre mellette fallen kidobja a Jahot.

Röhej


vagy h cs-ben a seal bossok nem ilvl88-ak, így csomó itemet nem dobhatnak, de seal bossokon kivul river legelejétől minden más pack viszont igen, ez valóban elég wacko
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 28 2021 05:30am
Quote (Fej @ Oct 28 2021 01:26pm)
vagy h cs-ben a seal bossok nem ilvl88-ak, így csomó itemet nem dobhatnak, de seal bossokon kivul river legelejétől minden más pack viszont igen, ez valóban elég wacko


Én úgy tudom seal bossok szintje is 88.

De ezt elég gyorsan meg lehet nézni legacy D2-ben, ha valakinek van plugy-je.

Quote (takii @ Oct 28 2021 01:11pm)
De ha felveszed az bm


Stop.

This post was edited by -joey- on Oct 28 2021 05:32am
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 28 2021 05:40am
Quote (-joey- @ 28 Oct 2021 13:30)
Én úgy tudom seal bossok szintje is 88.

De ezt elég gyorsan meg lehet nézni legacy D2-ben, ha valakinek van plugy-je.



Stop.


van rá egy pul runám, h nem ilvl88
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 28 2021 05:44am
Quote (Fej @ Oct 28 2021 01:40pm)
van rá egy pul runám, h nem ilvl88


Ilvl88 lesz, de a probléma az, hogy nem dobhatnak TC87-ből. :D

De a monster lvl a bossnak és minionnak attól még 88, ezért az item drop is 88 lesz. Viszont TC84 feletti itemet nem fognak dobni. Szóval igen, Tyrael, DWeb stb. nem eshet onnan.

Ezt nem is tudtam, lel. :D
Member
Posts: 10,906
Joined: Aug 7 2008
Gold: 31,823.10
Oct 28 2021 06:02am
yes
Member
Posts: 16,118
Joined: Aug 2 2006
Gold: 123,350.09
Oct 28 2021 07:48am
Quote (-joey- @ 28 Oct 2021 13:44)
Ilvl88 lesz, de a probléma az, hogy nem dobhatnak TC87-ből. :D

De a monster lvl a bossnak és minionnak attól még 88, ezért az item drop is 88 lesz. Viszont TC84 feletti itemet nem fognak dobni. Szóval igen, Tyrael, DWeb stb. nem eshet onnan.

Ezt nem is tudtam, lel. :D


Tyrael dweb akkor csak baalbol eshet?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 28 2021 07:51am
Quote (MommysMilk @ 28 Oct 2021 15:48)
Tyrael dweb akkor csak baalbol eshet?


csak oltott szornybol, vagy olyanbol amelyik rendelkezik oltottságival
Go Back To Magyar Topic List
Prev1234235236237238473Next
Add Reply New Topic New Poll