Quote (daneeka10 @ Apr 12 2014 08:59pm)
ennel ami most van ("buntetjuk" de valojaban mindenki szettepheti az agyat akinek van ra igenye) nem hiszem, hogy valaha jobb lesz amugy, egy part sincs a lathataron akiknel tema lenne egyaltalan a legalizacio kerdese ha meg ezek az abszolut retardalt "visszafizetjuk az egesz allamadossagot a fubol" utopiak megvalosulnak akkor szamits 6k/g arra meg allami tartasban nevelgetett low quality dudvara legalabbis szerintem ennel tobbet felesleges kinezni a politikai elitunkbol
azért én a büntetést nem tenném idézőjelek közé, mert azért elég durván vegzálják a rendőrök a tizen-huszonéves füves kölyköket, és nem egy ismerősömet szedték már szét fényes nappal az aluljáróban úgy, hogy többszáz ember mászkált mellettük ide-oda, azért kurva megalázó tud lenni egy ilyen meghurcolás
a legalizálás (vagy legalábbis a gyógyászati felhasználás) valószínűleg valami befolyásos vállalati lobbi hatására fog bekövetkezni az országban, magyarul valamelyik érdekelt cég emberei bemennek országunk nagyra becsülendő honatyáihoz, lebasznak az asztalra egy csomó pénzt, és megmondják, hogy mostantól máshogy kéne hozzáállni a fűkérdéshez Magyarországon