d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12332342352362375001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 9 2013 01:29pm
Quote (Ghostmasterq @ 9 Apr 2013 19:23)
itt a sarki Icelandben lehet venni Hobgoblint. Ez jó sör nem?


Nekem nem izlett mert nem szeretem a nagyon keseru soroket de allitolag nem rossz.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 9 2013 01:37pm
A címlaplány című műsor bemutatójában egy csaj "Jó a kommunikációs készségem, ... őőő ... szerintem megfelelnék a feladatra"

-.-

Legalább a következő mondatot tudná és ne egyből őzne és szünet... Ha már pont a kommunikációs készségéről beszél.


Quote (josheide @ 9 Apr 2013 21:29)
Nekem nem izlett mert nem szeretem a nagyon keseru soroket de allitolag nem rossz.


a keserű söröket szeretem, de az édeseket meg sem iszom...

This post was edited by CyberPunk666 on Apr 9 2013 01:38pm
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 9 2013 01:38pm
Quote (CyberPunk666 @ 9 Apr 2013 21:37)
A címlaplány című műsor bemutatójában egy csaj "Jó a kommunikációs készségem, ... őőő ... szerintem megfelelnék a feladatra"

-.-

Legalább a következő mondatot tudná és ne egyből őzne és szünet... Ha már pont a kommunikációs készségéről beszél.


Minek nézel tv-t?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 9 2013 01:38pm
Quote (Rawen @ 9 Apr 2013 21:38)
Minek nézel tv-t?


nem én nézem, én csak hallom. A gépnél ülök.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 9 2013 01:43pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Apr 9 2013 01:45pm
Quote (CyberPunk666 @ Apr 9 2013 09:43pm)
http://starcraft2.hu/wp-content/uploads/2013/04/starcraft-2-akciok-playit.png


én megyek, haver fellép 3v3 lol bajnokságon mi meg haverral kimegyünk körülnézni
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Apr 9 2013 01:51pm
Quote (cowding @ Apr 9 2013 07:45pm)
én megyek, haver fellép 3v3 lol bajnokságon mi meg haverral kimegyünk körülnézni


magyar lol bajnokság
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Apr 9 2013 01:51pm
Quote (cowding @ 9 Apr 2013 21:45)
én megyek, haver fellép 3v3 lol bajnokságon mi meg haverral kimegyünk körülnézni


sőt, most jobban körülnézve:

http://playit.hu/?page_id=241
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Apr 9 2013 01:53pm
Quote (cowding @ 9 Apr 2013 21:45)
én megyek, haver fellép 3v3 lol bajnokságon mi meg haverral kimegyünk körülnézni


Nem elég, hogy lol bajnokság meg magyar de még ráadásul nem is 5v5, fizikai fájdalmat érzek.
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 9 2013 01:58pm
Quote (Rawen @ 9 Apr 2013 19:53)
Nem elég, hogy lol bajnokság meg magyar de még ráadásul nem is 5v5, fizikai fájdalmat érzek.


Én csak a 3v3 miatt érzek fizikai fájdalmat, mert az tényleg egy trágya szar.
Go Back To Magyar Topic List
Prev12332342352362375001Next
Closed New Topic New Poll