A címlaplány című műsor bemutatójában egy csaj "Jó a kommunikációs készségem, ... őőő ... szerintem megfelelnék a feladatra"
-.-
Legalább a következő mondatot tudná és ne egyből őzne és szünet... Ha már pont a kommunikációs készségéről beszél.
Quote (josheide @ 9 Apr 2013 21:29)
Nekem nem izlett mert nem szeretem a nagyon keseru soroket de allitolag nem rossz.
a keserű söröket szeretem, de az édeseket meg sem iszom...
This post was edited by CyberPunk666 on Apr 9 2013 01:38pm