Quote (Klontar @ 13 Feb 2010 23:16)
De jó hogy kiforgatod a szavaimat ^^
Sunnymarcell irta hogy csak a prok veszik észre ha többet absol a masik a megengedettnel.
En meg valaszoltam ra, hogy "a faszt" egy példával, amit te konkrét esetnek vettél.
Sry 4 spam.
Itt nem kiforgatásrol van szo, hanem arrol hogy absorbrol jofomán nem is igen beszélunk mldben.
Azt hogy nem ért hozzá, szimplán ignoráljuk, amit irtam az joformán tájékoztatás jellu volt, ezzel a témával kapcsolatban
És imo nem csak a prok veszik észre ha többet absorbál, ez elég nyilvánvalo kell hogy legyen annak aki pvp karit épit. Mert azért tegyuk hozzá ismerned kell karidat és tudni kell hogy kb miben mennek majd ellened. Ami azt is magában foglalja, hogy például 10 bevitt dam után még mindig csak fél life fogyott el, mikozben halottnak kellene legyen.
MLDben és méginkább kiérezhető. Példa FB soso vs nec. inferno nélkul 3hit, csukával 8hit. És ez absorb nélkul.
This post was edited by Baresz on Feb 13 2010 05:27pm