d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1233234235236237341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Feb 13 2010 05:05pm
Quote (Klontar @ 13 Feb 2010 22:45)
1. Nem mldrol beszeltem
2. Nem mldrol beszeltem
3. ezt meg sunnymarceltol


bocs azt hittem ez MLD topic.

és TG soha nem fog gyogyitani, csak kevesebb damot kapsz be tole. Azt is maxres miatt nem absorb miatt. Mert ezen nincs % absorb, mint pl wispen.
ezért nehéz minden light ellen mert fire(dwarft) cold(raven) absorb megolhato. Sőt abs+maxres is mehet firenál.
Retired Moderator
Posts: 30,905
Joined: Jul 6 2007
Gold: 10,494.00
Trader: Trusted
Feb 13 2010 05:16pm
Quote (Baresz @ 14 Feb 2010 00:05)
bocs azt hittem ez MLD topic.

és TG soha nem fog gyogyitani, csak kevesebb damot kapsz be tole. Azt is maxres miatt nem absorb miatt. Mert ezen nincs % absorb, mint pl wispen.
ezért nehéz minden light ellen mert fire(dwarft) cold(raven) absorb megolhato. Sőt abs+maxres is mehet firenál.


De jó hogy kiforgatod a szavaimat ^^

Sunnymarcell irta hogy csak a prok veszik észre ha többet absol a masik a megengedettnel.
En meg valaszoltam ra, hogy "a faszt" egy példával, amit te konkrét esetnek vettél.
Sry 4 spam.
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Feb 13 2010 05:23pm
Quote (Klontar @ 13 Feb 2010 23:16)
De jó hogy kiforgatod a szavaimat ^^

Sunnymarcell irta hogy csak a prok veszik észre ha többet absol a masik a megengedettnel.
En meg valaszoltam ra, hogy "a faszt" egy példával, amit te konkrét esetnek vettél.
Sry 4 spam.


Itt nem kiforgatásrol van szo, hanem arrol hogy absorbrol jofomán nem is igen beszélunk mldben.
Azt hogy nem ért hozzá, szimplán ignoráljuk, amit irtam az joformán tájékoztatás jellu volt, ezzel a témával kapcsolatban

És imo nem csak a prok veszik észre ha többet absorbál, ez elég nyilvánvalo kell hogy legyen annak aki pvp karit épit. Mert azért tegyuk hozzá ismerned kell karidat és tudni kell hogy kb miben mennek majd ellened. Ami azt is magában foglalja, hogy például 10 bevitt dam után még mindig csak fél life fogyott el, mikozben halottnak kellene legyen.

MLDben és méginkább kiérezhető. Példa FB soso vs nec. inferno nélkul 3hit, csukával 8hit. És ez absorb nélkul.

This post was edited by Baresz on Feb 13 2010 05:27pm
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Feb 14 2010 02:51am
Haili!

Szerintem nincs lld topic magyarban ezért írom ide:

légyszi aki tudja írja le , hogy kb milyen ring kell lvl30 és lvl18hoz. Csak kb mennyi stat és mana, life, res?
Van pár ringem ami lehet h jó de lehet, hogy épp nem jó. :D
lvl9ben csinálnak olyan karit aminek kell ringen fcr?

köszi
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Feb 14 2010 02:57am
lvl9re tuti nem kell fcr. többiben hirtelen nem tudok segiteni
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
Feb 14 2010 05:39am
Quote (atek555 @ Feb 14 2010 10:51am)
Haili!

Szerintem nincs lld topic magyarban ezért írom ide:

légyszi aki tudja írja le , hogy kb milyen ring kell lvl30 és lvl18hoz. Csak kb mennyi stat és mana, life, res?
Van pár ringem ami lehet h jó de lehet, hogy épp nem jó. :D
lvl9ben csinálnak olyan karit aminek kell ringen fcr?

köszi


soj :D leglábbis 11 lld karimból 9en soj van
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Feb 14 2010 05:42am
Quote (xriox @ 14 Feb 2010 11:39)
soj :D leglábbis 11 lld karimból 9en soj van


maradék 2-n??? :D :D
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
Feb 14 2010 05:43am
Quote (atek555 @ Feb 14 2010 01:42pm)
maradék 2-n??? :D :D


rare min dmg mana res replife life
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Feb 14 2010 05:56am
Quote (xriox @ Feb 14 2010 12:43pm)
rare min dmg mana res replife life


angelic? :Wacko:
Member
Posts: 17,173
Joined: Aug 7 2004
Gold: 1.00
Feb 14 2010 05:59am
Quote (Megas_heroes @ Feb 14 2010 01:56pm)
angelic? :Wacko:


nem szeretem angelicot, meg charmbol jön elég ar
Go Back To Magyar Topic List
Prev1233234235236237341Next
Add Reply New Topic New Poll