d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1233623372338233923404303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 11 2013 05:35pm
szerintetek kobe mennyi kokaint fogyasztott a kommentálás előtt
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 11 2013 05:36pm
Quote (RRC @ May 11 2013 11:35pm)
szerintetek kobe mennyi kokaint fogyasztott a kommentálás előtt


én is ezen gondolkoztam
nem keveset
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 11 2013 05:38pm
rofl ilyet még nem láttam
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
May 11 2013 05:40pm
Quote (RRC @ 12 May 2013 01:33)
aztakurva

ez a legjobb game volt amit láttam


clg vs sk világbajnokságon jobb volt azon kb beszartam hogy hogy végződött :D
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 11 2013 05:43pm


anarkin figyelmébe

This post was edited by xGurke on May 11 2013 05:43pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 11 2013 05:43pm
Quote (Paszulyka @ 12 May 2013 01:40)
clg vs sk világbajnokságon jobb volt azon kb beszartam hogy hogy végződött :D


már lcsre gondoltam
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
May 11 2013 05:45pm
Quote (xGurke @ 12 May 2013 01:43)


http://www.youtube.com/watch?v=6XXdeT8wGbA
ez 2:39-től... úristen
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 11 2013 05:47pm
Quote (Paszulyka @ May 11 2013 11:45pm)


ja, ezt is be akartam linkelni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 11 2013 05:51pm
ÉS MEGINT RUMBLE MID :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
May 11 2013 06:15pm
mapléstory jól játszik, nagyon kilóg a VES-ból :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev1233623372338233923404303Next
Add Reply New Topic New Poll