Quote (Paszulyka @ May 11 2013 11:06pm)
folyamatosan a semmire használja el az ultiját és teamfight közbe meg cdn van + még ha nem is akkor se csinál semmi sebzést...

this
Quote (RRC @ May 11 2013 11:08pm)
ezreal nem nyomta el a red potit
de az ultit azt elnyomta 2 ember közé
Quote (RRC @ May 11 2013 11:05pm)
ecconak van stílusa
őt leszámítva mindenki kibaszott ronda, de ez a ves team olyan mintha összeszedték volna diamond 1ből a legrondább embereket