
az ilyenekenek bazdmeg letörném a kezét és feldugnám a seggébe, hogy az életbe többet ne legyen esélye gép elé ülni
full nyerünk minden lanet, jönnek a teamfightok és nasus meg a supportot focusolják
ashét meg luxot kergetem, mint az álat, ofc kikájtolnak, ezek meg ütök a tankot bazdmeg, a világ nem látott még ilyet
ofc 80%os winratem volt pantheonnal, most kellet elbaszni