d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1232233234235236473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 26 2021 11:28am
Quote (Fej @ Oct 26 2021 06:56pm)
https://i.imgur.com/jJNTjNR.png

még nem idiztem, de tuti h templars mert trash mob dobta

eladom unidkent 100fgert :d


Ha nem boss/minion dobta, akkor biztosan zöld lesz. :)
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 26 2021 11:29am
Quote (-joey- @ 26 Oct 2021 19:28)
Ha nem boss/minion dobta, akkor biztosan zöld lesz. :)


yep, feher doom knight vagy mage dobta, ott nem volt unique/champion pack, szoval ilvl85=zöld :D
Member
Posts: 9,665
Joined: Aug 14 2007
Gold: 9,052.50
Oct 26 2021 11:42am
Quote (Fej @ 26 Oct 2021 18:58)
lehet megtartom es sose idizem, mar 2 napja a stashben van

az a vicc h anni hunt volt es abban a szobaban talaltam ami a hot ip volt :d


érdekelne ez az anni hunt dolog. mennyire érdemes vele foglalkozni? illetve hol lehet infot találni a hot ip-ről?
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 26 2021 11:47am
Quote (v_t @ 26 Oct 2021 19:42)
érdekelne ez az anni hunt dolog. mennyire érdemes vele foglalkozni? illetve hol lehet infot találni a hot ip-ről?


https://forums.d2jsp.org/forum.php?f=240
Member
Posts: 9,665
Joined: Aug 14 2007
Gold: 9,052.50
Oct 26 2021 11:48am
Quote (Fej @ 26 Oct 2021 19:47)


hát ez igazán eszembe juthatott volna. köszönöm. :hug:
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 26 2021 02:11pm



Nem mondom h pul runam nem füstölt el így mint a végén, szóval bele az erzeseimbe
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 26 2021 02:33pm
Quote (Fej @ Oct 26 2021 06:56pm)
https://i.imgur.com/jJNTjNR.png

még nem idiztem, de tuti h templars mert trash mob dobta

eladom unidkent 100fgert :d


ne buziskodj id-zd
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Oct 27 2021 02:05am
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=88562520&f=268&p=586162074#p586162074

csávó pindlenél talált sacredet akarja eladni unidként, egy geci voltam és beírtam h az nem lehet tyraels

amúgy ennek is 601 a defje, tényleg nem vágom miért (de pl unid ik armornak is 601)
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 27 2021 02:11am
Quote (Fej @ Oct 27 2021 10:05am)
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=88562520&f=268&p=586162074#p586162074

csávó pindlenél talált sacredet akarja eladni unidként, egy geci voltam és beírtam h az nem lehet tyraels

amúgy ennek is 601 a defje, tényleg nem vágom miért (de pl unid ik armornak is 601)


Ha enhanced def affix van armoron, akkor mindig n+1 base defet kap.

Viszont, ha uppolod, akkor az n+1 base feature eltűnik, és újra rollolja a base defet.

Ezért fordul elő, hogy az uppolt Gaze defje kisebb lesz. :D

This post was edited by -joey- on Oct 27 2021 02:13am
Member
Posts: 21,948
Joined: Feb 8 2007
Gold: 25,131.00
Oct 27 2021 02:13am
Quote (Fej @ 27 Oct 2021 10:05)
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=88562520&f=268&p=586162074#p586162074

csávó pindlenél talált sacredet akarja eladni unidként, egy geci voltam és beírtam h az nem lehet tyraels

amúgy ennek is 601 a defje, tényleg nem vágom miért (de pl unid ik armornak is 601)


Tanulsag: te ugy aruld hogy baal dobta
Go Back To Magyar Topic List
Prev1232233234235236473Next
Add Reply New Topic New Poll