d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12322332342352365001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 9 2013 12:27pm
Quote (Ghostmasterq @ Apr 9 2013 06:23pm)
itt a sarki Icelandben lehet venni Hobgoblint. Ez jó sör nem?



Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Apr 9 2013 12:28pm
Quote (Senee @ Apr 9 2013 07:27pm)
http://2.ii.gl/NNwVes.png


igen senee, ez a hongoblin. most postoltál értelmetlenül egy kérdésre egy képet. igazán gratulálok. :XD:X:
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 9 2013 12:29pm
Quote (takii @ Apr 9 2013 06:28pm)
igen senee, ez a hongoblin. most postoltál értelmetlenül egy kérdésre egy képet. igazán gratulálok. :XD:X:


HONGONGLIN :XD:XD:XD:XD:XD:XD:XDX:DX:
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Apr 9 2013 12:32pm
Quote (Ghostmasterq @ 9 Apr 2013 18:23)
itt a sarki Icelandben lehet venni Hobgoblint. Ez jó sör nem?


Ja, ezt még én mondtam hogy kibaszott jó sör, szóval vegyél.
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Apr 9 2013 12:32pm
Quote (Senee @ Apr 9 2013 07:29pm)
HONGONGLIN :XD:XD:XD:XD:XD:XD:XDX:DX:


postvadász :XD:X:D
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 9 2013 12:36pm
Quote (takii @ Apr 9 2013 06:32pm)
postvadász :XD:X:D


:XD:XD
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 9 2013 12:37pm
Quote (AngryBug @ Apr 9 2013 06:36pm)
:XD:XD


postoltam egy értelmetlen postot

még1et
kövezzetek meg
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Apr 9 2013 12:38pm
annyira kellett szarnom, hogy már állóhelyzetbe félig kinnvolt 2 másodperc alatt, de ottvoltam a wc mellett, és fél perc alatt kijött belőlem egy niggerfasz méretű kula

inb4 bármit kapok az n betűs szóért

This post was edited by AngryBug on Apr 9 2013 12:40pm
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Apr 9 2013 01:10pm
Quote (AngryBug @ Apr 9 2013 07:38pm)
annyira kellett szarnom, hogy már állóhelyzetbe félig kinnvolt 2 másodperc alatt, de ottvoltam a wc mellett, és fél perc alatt kijött belőlem egy niggerfasz méretű kula

inb4 bármit kapok az n betűs szóért


én is most voltam szarni amúgy, és megint nem kellett kitörölni a seggem.
megnéztem a wcpapírt, és nem volt szaros, pedig ott volt a kula a wc alján.

mi bajom lehet?
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 9 2013 01:13pm
Quote (takii @ Apr 9 2013 08:10pm)
én is most voltam szarni amúgy, és megint nem kellett kitörölni a seggem.
megnéztem a wcpapírt, és nem volt szaros, pedig ott volt a kula a wc alján.

mi bajom lehet?


tul szarazat kajalsz
egyel zoldseget, gyumolcsot
Go Back To Magyar Topic List
Prev12322332342352365001Next
Closed New Topic New Poll