az a 6 ember akikkel skypeon játszottam anno mind megunták az évek alatt (néha egyet-egyet tolunk este, nagyritkán..), itt meg mindenki a másikon szerón van
randomokkal meg a f-szom se fog játszani -- hogy egyszerűen/közönségesen fejezzem ki magamat

(a közismert dolgok miatt, amiről most lehetne írni 20 oldalt)
már napok óta gondolkozom h lehet át kéne menni másik szeróra, csak akkor
1) a többiekkel még azt a keveset se tudnám
2) őket nyugodtam elküldöm az annyukba, mert ismerjük egymást 8+ éve és nem veszik magukra; hunsubos ismeretleneket meg nem fogok leüvölteni skypeon : D (nem azért mert hűdekirály játékos vagyok, hanem azért mert én szoktam 24/7 streameket nézni, és ingame is én szoktam koordinálni (aminek a hiánya a looseok 80%-a, mert ez nem egy "hűdemicros hardcore játék", amit nem lehet megtanulni))
húzz fel egy smurfot és akkor mindkét helyen vagy.