d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1232823292330233123324303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 11 2013 10:24am
Quote (Anarkin @ 11 May 2013 18:14)
az a 6 ember akikkel skypeon játszottam anno mind megunták az évek alatt (néha egyet-egyet tolunk este, nagyritkán..), itt meg mindenki a másikon szerón van
randomokkal meg a f-szom se fog játszani -- hogy egyszerűen/közönségesen fejezzem ki magamat :D (a közismert dolgok miatt, amiről most lehetne írni 20 oldalt)

már napok óta gondolkozom h lehet át kéne menni másik szeróra, csak akkor
1) a többiekkel még azt a keveset se tudnám
2) őket nyugodtam elküldöm az annyukba, mert ismerjük egymást 8+ éve és nem veszik magukra; hunsubos ismeretleneket meg nem fogok leüvölteni skypeon : D (nem azért mert hűdekirály játékos vagyok, hanem azért mert én szoktam 24/7 streameket nézni, és ingame is én szoktam koordinálni (aminek a hiánya a looseok 80%-a, mert ez nem egy "hűdemicros hardcore játék", amit nem lehet megtanulni))


húzz fel egy smurfot és akkor mindkét helyen vagy.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 11 2013 10:34am
Quote (xGurke @ May 11 2013 05:16pm)
low lvlen csak katáztam 2 napig, gondoltam felmegyek rendes accra kipróbálni

http://2.ii.gl/fZ0kkv.png

lvl 16os meccsek nagy része nehezebb volt mint ez


sosem fogom megerteni minek vesznek az emberek katara pure def itemet
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 11 2013 10:41am
Quote (xGurke @ 11 May 2013 18:16)
low lvlen csak katáztam 2 napig, gondoltam felmegyek rendes accra kipróbálni

http://2.ii.gl/fZ0kkv.png

lvl 16os meccsek nagy része nehezebb volt mint ez


nekem is ilyen statjaim vannak katarinával, de képtelen vagyok vele gémet nyerni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 11 2013 10:45am
Quote (jarabekg @ May 11 2013 04:34pm)
sosem fogom megerteni minek vesznek az emberek katara pure def itemet


Quote (RRC @ May 11 2013 04:41pm)
nekem is ilyen statjaim vannak katarinával, de képtelen vagyok vele gémet nyerni


meg is van a válasz
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 11 2013 10:56am
Quote (xGurke @ 11 May 2013 18:45)
meg is van a válasz


én giants beltet vettem első itemnek cipő meg minden szar nélkül

http://4.ii.gl/h1-KzE.png
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 11 2013 10:56am
diamondos volt velünk silver 1en

game végén elszólta magát: "iam going back to silver.

röhögök
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 11 2013 11:01am
Quote (RRC @ May 11 2013 04:56pm)
én giants beltet vettem első itemnek cipő meg minden szar nélkül

http://4.ii.gl/h1-KzE.png


én liandry rush, aztán vagy aby vagy egyből rylai, aztán sunfure vagy warmog
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 11 2013 11:06am


most pl felesleges volt az aby, sunfire kellett volna egyből
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 11 2013 11:09am
új game
mondom mid pls
megkérdi mivel megyek midre
mondom kata, pls ban diana
kibannolja katát


afk kaja

This post was edited by xGurke on May 11 2013 11:09am
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 11 2013 11:11am
nem léptek ki
na most megmutatom, milyen amikor szándékosan feedel valaki
Go Back To Magyar Topic List
Prev1232823292330233123324303Next
Add Reply New Topic New Poll