d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1232723282329233023314303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 11 2013 08:41am
Quote (TrollBoss @ May 11 2013 02:39pm)
xdd
team failpickel, két support
good guy nabz bejelenti, hogy jóváteszi a team faszságát, cserél a csapattárssal és blitz junglet nyomat
egész game alatt engem istenítenek, hogy mekkora jóarc vagyok, hogy megmentettem a teamet etc.

feels good.
+4 teamwork

http://i41.tinypic.com/5ug5t5.jpg


varus / 15
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 11 2013 08:42am
Quote (xGurke @ May 11 2013 03:41pm)
varus / 15


csak botot gankeltem, mert faszom se tudja, hogy kell blitzzel gankelni

ott meg csak bozót azt 2-3 perc chill, és egy hook

élveztem :DDDD
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 11 2013 09:26am
ez elég yosh volt ilyen 600++ AP-val (vége felé már nem néztem) egy lichbane társaságában :D

végén 1 ultal 4 enemyt találtam el, úgy hogy mindegyik ilyen "1pofonos csicskagyerek" volt, azután nem tartott sokáig a game ^^

Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 11 2013 09:35am
Quote (Anarkin @ 11 May 2013 17:26)
ez elég yosh volt ilyen 600++ AP-val (vége felé már nem néztem) egy lichbane társaságában :D

végén 1 ultal 4 enemyt találtam el, úgy hogy mindegyik ilyen "1pofonos csicskagyerek" volt, azután nem tartott sokáig a game ^^

http://ws-dev.net/_public/a/d3/yo.png


csak aramot nyomatsz? mondjuk tényleg elég nehéz leszállni róla, mindig ez a "na, még egy utolsó alvás előtt", aztán hajnalig játszok
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 11 2013 09:37am
Quote (Anarkin @ May 11 2013 04:26pm)
ez elég yosh volt ilyen 600++ AP-val (vége felé már nem néztem) egy lichbane társaságában :D

végén 1 ultal 4 enemyt találtam el, úgy hogy mindegyik ilyen "1pofonos csicskagyerek" volt, azután nem tartott sokáig a game ^^

http://ws-dev.net/_public/a/d3/yo.png


lux/10
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 11 2013 09:48am
smat, ráéreztem a teemozásra lel
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 11 2013 09:49am


DE EZ MI
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 11 2013 09:58am
Quote (jarabekg @ 11 May 2013 17:48)
smat, ráéreztem a teemozásra lel


Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
May 11 2013 10:14am
Quote (RRC @ 11 May 2013 17:35)
csak aramot nyomatsz? mondjuk tényleg elég nehéz leszállni róla, mindig ez a "na, még egy utolsó alvás előtt", aztán hajnalig játszok


az a 6 ember akikkel skypeon játszottam anno mind megunták az évek alatt (néha egyet-egyet tolunk este, nagyritkán..), itt meg mindenki a másikon szerón van
randomokkal meg a f-szom se fog játszani -- hogy egyszerűen/közönségesen fejezzem ki magamat :D (a közismert dolgok miatt, amiről most lehetne írni 20 oldalt)

már napok óta gondolkozom h lehet át kéne menni másik szeróra, csak akkor
1) a többiekkel még azt a keveset se tudnám
2) őket nyugodtam elküldöm az annyukba, mert ismerjük egymást 8+ éve és nem veszik magukra; hunsubos ismeretleneket meg nem fogok leüvölteni skypeon : D (nem azért mert hűdekirály játékos vagyok, hanem azért mert én szoktam 24/7 streameket nézni, és ingame is én szoktam koordinálni (aminek a hiánya a looseok 80%-a, mert ez nem egy "hűdemicros hardcore játék", amit nem lehet megtanulni))
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 11 2013 10:16am
low lvlen csak katáztam 2 napig, gondoltam felmegyek rendes accra kipróbálni



lvl 16os meccsek nagy része nehezebb volt mint ez
Go Back To Magyar Topic List
Prev1232723282329233023314303Next
Add Reply New Topic New Poll