d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1232623272328232923304303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 10 2013 12:58pm
Quote (anyd @ May 10 2013 05:58pm)
amugy a runáit és masteryait szoktam csak megnézni, mond hogy nincs értelme.. tudom hogy lehet-e offenziven játszani


azt látod amúgy is
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 10 2013 01:36pm
lol NA lcs: quantic 2x20 perc alatt kiütötte astral poke-ot :DDDD
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 10 2013 01:44pm
Quote (xGurke @ May 10 2013 07:58pm)
azt látod amúgy is


a masteryt hogy?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
May 10 2013 02:07pm
Quote (anyd @ May 10 2013 07:44pm)
a masteryt hogy?


látod, hogy mennyi armor/resist etc etcje van
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
May 10 2013 02:13pm
Quote (xGurke @ May 10 2013 09:07pm)
látod, hogy mennyi armor/resist etc etcje van


armor pen, health regen crit dmg?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 10 2013 02:19pm
Quote (xGurke @ May 10 2013 09:07pm)
látod, hogy mennyi armor/resist etc etcje van


_max_ annyit látsz hogy van-e armorja vagy magic resistje

azt hogy mennyi van def-offens-utility treen nem
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 10 2013 04:56pm
tetszik a diverzitás a jungle buildekben

oh, wait
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
May 10 2013 10:46pm
mi éri meg jobban az x win ipboost vagy az x nap ipboost? gondolom ha alldayerrday játszom akkor az x nap a jobb választás,ha meg nem akkor a másik. ezt most jól megbeszéltem magammal,de mostmár postolom.
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 11 2013 02:07am
Quote (H4xooR @ May 11 2013 05:46am)
mi éri meg jobban az x win ipboost vagy az x nap ipboost? gondolom ha alldayerrday játszom akkor az x nap a jobb választás,ha meg nem akkor a másik. ezt most jól megbeszéltem magammal,de mostmár postolom.


attol függmennyit játszol, ha rendesen nyomatod akkor nap jobb sokkal
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 11 2013 08:39am
xdd
team failpickel, két support
good guy nabz bejelenti, hogy jóváteszi a team faszságát, cserél a csapattárssal és blitz junglet nyomat
egész game alatt engem istenítenek, hogy mekkora jóarc vagyok, hogy megmentettem a teamet etc.

feels good.
+4 teamwork

Go Back To Magyar Topic List
Prev1232623272328232923304303Next
Add Reply New Topic New Poll