Quote (RRC @ 10 May 2013 19:37)
túl sokat foglalkozol mások statjának a nézegetésével, inkább a játékodon próbálj javítani (no offense)
nem tudom mi értelme van minden game előtt megnézni az ellent
true, mondjuk én csapattársakat szoktam csekkolni

normalban annyi bronze v meg IV playerrel dob össze, h borzasztó. és ofc ezek sírnak meg verik habzó szájjal a billentyűzetet már champ selectionben... nem azt mondom, h jól játszok, de legalább gold alatt küldeni kéne egy körlevelet, h változtass az attitűdödön, ha feljebb akarsz jutni meg ilyeneket.