d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev1232523262327232823294303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 10 2013 11:38am
Quote (anyd @ May 10 2013 06:24pm)
ok

http://1.ii.gl/Saq2r1.png


7 0 vok

This post was edited by anyd on May 10 2013 11:41am
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 10 2013 11:39am
Quote (anyd @ 10 May 2013 19:38)
6 0 vok


ennyi

az ilyen diamond V meg plat V playerekkel összedob akkor nagy esélye van, hogy felnyomták az eloboosterek ebbe a seasonban (mivel úgyse lehet leesni), az előző seasonben meg felvitette magát a végén platinába
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 10 2013 11:53am
Quote (RRC @ May 10 2013 06:39pm)
ennyi

az ilyen diamond V meg plat V playerekkel összedob akkor nagy esélye van, hogy felnyomták az eloboosterek ebbe a seasonban (mivel úgyse lehet leesni), az előző seasonben meg felvitette magát a végén platinába


nem a namival volt a baj, megöltem 2x lissandrat, meggankeltem minden lanet és bumm


most vettem még csak meg khazixot :( nagy hiba volt nem elöbb megvenni
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 10 2013 11:55am
Quote (anyd @ May 10 2013 06:53pm)
nem a namival volt a baj, megöltem 2x lissandrat, meggankeltem minden lanet és bumm


most vettem még csak meg khazixot :( nagy hiba volt nem elöbb megvenni
http://2.ii.gl/bdeDrO.png


tudod mit szoktam mondani
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
May 10 2013 11:56am
Quote (TrollBoss @ 10 May 2013 19:55)
tudod mit szoktam mondani


narancssárgaruhás/10?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 10 2013 11:56am
Quote (TrollBoss @ May 10 2013 06:55pm)
tudod mit szoktam mondani


nemtudom, minden öregember össze vissza beszél
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 10 2013 11:56am
Quote (RRC @ May 10 2013 06:56pm)
narancssárgaruhás/10?


:unsure:
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
May 10 2013 11:58am
Quote (RRC @ May 10 2013 06:37pm)
túl sokat foglalkozol mások statjának a nézegetésével, inkább a játékodon próbálj javítani (no offense)

nem tudom mi értelme van minden game előtt megnézni az ellent


amugy a runáit és masteryait szoktam csak megnézni, mond hogy nincs értelme.. tudom hogy lehet-e offenziven játszani
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 10 2013 12:39pm
Quote (RRC @ 10 May 2013 19:37)
túl sokat foglalkozol mások statjának a nézegetésével, inkább a játékodon próbálj javítani (no offense)

nem tudom mi értelme van minden game előtt megnézni az ellent


true, mondjuk én csapattársakat szoktam csekkolni :D normalban annyi bronze v meg IV playerrel dob össze, h borzasztó. és ofc ezek sírnak meg verik habzó szájjal a billentyűzetet már champ selectionben... nem azt mondom, h jól játszok, de legalább gold alatt küldeni kéne egy körlevelet, h változtass az attitűdödön, ha feljebb akarsz jutni meg ilyeneket.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
May 10 2013 12:47pm
40 perces aram

faszomat, mondom tolok egy rövidet


volt clarity petike, ne aggódj

This post was edited by TrollBoss on May 10 2013 12:56pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1232523262327232823294303Next
Add Reply New Topic New Poll