d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12312322332342355001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 9 2013 11:49am
Quote (josheide @ Apr 9 2013 05:44pm)
Nem igazabol csak annyit mondtak, hogy jol kell a helyet kivalasztani (forgalmas, de nem ettermek vagy boltok mellettamik rendort hivnak rad), illetve a kis tabladra egy egyszeru uzenetet irj.

gl, nyari melonak jo is lesz!


thx a tippet
inb4 ramjon vmi koldusmaffia h adjam oda a fele penzt a helyert ahol koldulok a koldult penz meg eleg lesz arra, hogy visszajussak magyarorszagra mert a maradekot mas koldusok elveszik tolem az allomason mert az mar nem annak a koldusmaffianak a terulete amelyiknek fizettem


:XD:XD:XD
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Apr 9 2013 11:52am
Quote (Senee @ Apr 9 2013 06:49pm)
thx a tippet
inb4 ramjon vmi koldusmaffia h adjam oda a fele penzt a helyert ahol koldulok a koldult penz meg eleg lesz arra, hogy visszajussak magyarorszagra mert a maradekot mas koldusok elveszik tolem az allomason mert az mar nem annak a koldusmaffianak a terulete amelyiknek fizettem


:XD:XD:XD


ki erti ezt...
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 9 2013 11:53am
Quote (Senee @ 9 Apr 2013 19:49)
thx a tippet
inb4 ramjon vmi koldusmaffia h adjam oda a fele penzt a helyert ahol koldulok a koldult penz meg eleg lesz arra, hogy visszajussak magyarorszagra mert a maradekot mas koldusok elveszik tolem az allomason mert az mar nem annak a koldusmaffianak a terulete amelyiknek fizettem


:XD:XD:XD


látom ma is bohóc volt reggelire
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 9 2013 11:54am
Quote (Anarkin @ Apr 9 2013 05:53pm)
látom ma is bohóc volt reggelire


Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Apr 9 2013 12:00pm
Quote (Senee @ Apr 9 2013 06:54pm)
http://1.ii.gl/ch6Qsb.png


szar
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 9 2013 12:03pm
Quote (takii @ Apr 9 2013 06:00pm)
szar


ezt mondjuk én se szerettem
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Apr 9 2013 12:11pm
Quote (Senee @ Apr 9 2013 07:03pm)
ezt mondjuk én se szerettem


még ha a csokira értettem volna... :D:D:D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 9 2013 12:17pm
Quote (takii @ Apr 9 2013 06:11pm)
még ha a csokira értettem volna... :D:D:D


miért mire értetted
meg akarsz bántani vagy mi
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Apr 9 2013 12:23pm
itt a sarki Icelandben lehet venni Hobgoblint. Ez jó sör nem?
Go Back To Magyar Topic List
Prev12312322332342355001Next
Closed New Topic New Poll