d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1231232233234235341Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Feb 7 2010 07:25am
Quote (Oberon_os @ Feb 7 2010 02:24pm)
a tiara kalapfos, az amu meg useful LENNE, de nem brutális. Mondjuk egy ilyen craftolva 8-10 frw-vel már igenerősenDROOOOOOOL


nah np, 1 runba esett !! :D

nah majd minnyá esik valami übergizdaszarfos !
Member
Posts: 41,192
Joined: Nov 6 2008
Gold: 0.00
Feb 7 2010 03:46pm
VAn egy eladó shape frw sk-m, nem ez kellett vkinek múltkor???
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 7 2010 03:48pm
Quote (atek555 @ 7 Feb 2010 22:46)
VAn egy eladó shape frw sk-m, nem ez kellett vkinek múltkor???


ha senki másnak nem kell, én majd megveszem
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Feb 9 2010 02:05am
valaki egy pár kanyart nem akar tolni?
Member
Posts: 268
Joined: Nov 30 2009
Gold: 0.01
Warn: 10%
Feb 9 2010 03:53am
Quote (Baresz @ Feb 9 2010 09:05am)
valaki egy pár kanyart nem akar tolni?


Eléggé el vagyok ásva mostanában, sok beadandóm+kísérletem+együttes, most is épp laborban ázok... :/ De este alkothatnánk valamit.
Member
Posts: 2,578
Joined: Aug 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 13 2010 02:01pm
valaki game most?
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 13 2010 02:29pm
Quote (WhiskeyInTheJar @ 13 Feb 2010 21:01)
valaki game most?


mehet pár kör

/e épp németezek, de 10-15 perc belefér :)

This post was edited by Oberon_os on Feb 13 2010 02:29pm
Member
Posts: 2,578
Joined: Aug 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 13 2010 02:39pm
Quote (Oberon_os @ Feb 13 2010 10:29pm)
mehet pár kör

/e épp németezek, de 10-15 perc belefér :)


netűnjel :c
Member
Posts: 9,506
Joined: Feb 4 2007
Gold: 14,569.00
Feb 13 2010 03:00pm
Jönnék én is..
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 13 2010 03:24pm
Quote (WhiskeyInTheJar @ 13 Feb 2010 21:39)
netűnjel :c


megszakadt a netem. :/ most meg temp bant ír. Bocsi... Megyek is vissza németezni.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1231232233234235341Next
Add Reply New Topic New Poll