d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1230231232233234473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 25 2021 01:50pm
Quote (Anarkin @ 25 Oct 2021 20:01)
összes cuccom ilyen

100 ED arachot mennyit kerestem...

30 magefist, de ha az nem opció, akkor biztosan 20-ast veszek, mint sem 29est :D

etc etc

/e: itt is megláttam h 100 def, ugrottam rá mint a fene :D https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=87869720&f=268


beleborzongtam.... real :P

Quote (Baleee @ 25 Oct 2021 21:36)


hmm... újabb 10 oldalnyi flame-t kiváltva:

Meglátásom szerint nem azért megy nagyot a d2r mert a blizz annyira jól hozzányúlt, hanem pont azért, mert nem nyúlt hozzá...
Vagyis igazából sztem a blizz azon kívül h adott neki egy új kinézetet (ami faszaaaa) semmit nem tett... az elmúlt 20 év ötleteiből kb. a shared stash-t és a pénzfelvételt építették bele a game-be.

(az, hogy a supportja a game-nek egy kaka és hogy SORBAÁLLÁS van azért, hogy játszhass... no comment szerintem :D így a 21. század game világában)

Összegzésül: a blizz pont azért, mert fantáziátlan és sok újra nem hajlamos, pont azért nem szúrta el a game-t, de ez sztem nem erény, inkább szomorú....

1 vélemény, ofc ... szimplán én így látom.

This post was edited by ReDEyeS on Oct 25 2021 01:51pm
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 25 2021 02:16pm
a blizz végtére is egy kicsike startup cég, semmi probléma nincs ezzel
Member
Posts: 14,020
Joined: Oct 14 2006
Gold: 0.92
Oct 25 2021 02:25pm
Quote (ReDEyeS @ Oct 25 2021 09:50pm)
beleborzongtam.... real :P



hmm... újabb 10 oldalnyi flame-t kiváltva:

Meglátásom szerint nem azért megy nagyot a d2r mert a blizz annyira jól hozzányúlt, hanem pont azért, mert nem nyúlt hozzá...
Vagyis igazából sztem a blizz azon kívül h adott neki egy új kinézetet (ami faszaaaa) semmit nem tett... az elmúlt 20 év ötleteiből kb. a shared stash-t és a pénzfelvételt építették bele a game-be.

(az, hogy a supportja a game-nek egy kaka és hogy SORBAÁLLÁS van azért, hogy játszhass... no comment szerintem :D így a 21. század game világában)

Összegzésül: a blizz pont azért, mert fantáziátlan és sok újra nem hajlamos, pont azért nem szúrta el a game-t, de ez sztem nem erény, inkább szomorú....

1 vélemény, ofc ... szimplán én így látom.



Azért consoleon hozza nyúltak, és amibe bele nyúltak az egy hatalmas kalap szar, szóval azért leszophatnak
Member
Posts: 6,010
Joined: Apr 13 2010
Gold: 5,940.00
Oct 25 2021 04:01pm
sziasztok, valaki tudna segíteni légyszíves? igazából annyi a helyzet hogy véletlen rossz embernek küldtem el xy mennyiségű fg-t, benéztem a nevet, mert ő is hozzászólt a topichoz, és írtam neki de nem küldte vissza, jelezhetem ezt valahol vagy valakinek?? nem egy hatalmas összeg 40fg de akkor is... engedjem el? bocsi hogy ide írok de máshol semmi élet:)
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Oct 25 2021 04:10pm
Quote (hanna18 @ Oct 26 2021 12:01am)
sziasztok, valaki tudna segíteni légyszíves? igazából annyi a helyzet hogy véletlen rossz embernek küldtem el xy mennyiségű fg-t, benéztem a nevet, mert ő is hozzászólt a topichoz, és írtam neki de nem küldte vissza, jelezhetem ezt valahol vagy valakinek?? nem egy hatalmas összeg 40fg de akkor is... engedjem el? bocsi hogy ide írok de máshol semmi élet:)


https://forums.d2jsp.org/user.php?i=528259

pm neki szerintem
Member
Posts: 6,010
Joined: Apr 13 2010
Gold: 5,940.00
Oct 25 2021 04:13pm
Quote (takii @ Oct 26 2021 12:10am)


köszönöm!:)
Member
Posts: 16,118
Joined: Aug 2 2006
Gold: 123,200.09
Oct 25 2021 04:21pm
Quote (hanna18 @ 26 Oct 2021 00:13)
köszönöm!:)


https://forums.d2jsp.org/forum.php?f=250

mehet a topic : )
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 26 2021 12:05am
Quote (hanna18 @ 26 Oct 2021 00:13)
köszönöm!:)


nincs mit!
Member
Posts: 589
Joined: Aug 26 2019
Gold: 1,015.00
Oct 26 2021 12:49am
Quote (rapiddani @ Oct 25 2021 10:25pm)
Azért consoleon hozza nyúltak, és amibe bele nyúltak az egy hatalmas kalap szar, szóval azért leszophatnak


implying volt d2 console-ra :D

Amúgy a sorbanállás tényleg vicc, hetekkel start után egy nem free game-ért.
Member
Posts: 1,728
Joined: Jan 19 2020
Gold: 2,567.50
Oct 26 2021 03:09am
gondoltam belépek így pár nap után
20 perce várok queban

első gamet kreálnám de nem lehet
okádék blizzard
Go Back To Magyar Topic List
Prev1230231232233234473Next
Add Reply New Topic New Poll