Quote (Anarkin @ 25 Oct 2021 20:01)
beleborzongtam.... real

Quote (Baleee @ 25 Oct 2021 21:36)
hmm... újabb 10 oldalnyi flame-t kiváltva:
Meglátásom szerint nem azért megy nagyot a d2r mert a blizz annyira jól hozzányúlt, hanem pont azért, mert nem nyúlt hozzá...
Vagyis igazából sztem a blizz azon kívül h adott neki egy új kinézetet (ami faszaaaa) semmit nem tett... az elmúlt 20 év ötleteiből kb. a shared stash-t és a pénzfelvételt építették bele a game-be.
(az, hogy a supportja a game-nek egy kaka és hogy SORBAÁLLÁS van azért, hogy játszhass... no comment szerintem

így a 21. század game világában)
Összegzésül: a blizz pont azért, mert fantáziátlan és sok újra nem hajlamos, pont azért nem szúrta el a game-t, de ez sztem nem erény, inkább szomorú....
1 vélemény, ofc ... szimplán én így látom.
This post was edited by ReDEyeS on Oct 25 2021 01:51pm