Quote (Senee @ Apr 9 2013 05:54pm)
beszelgettem ma egy koldussal mikor jottem hazafele, adtam neki egy szazast
mondja napi 1-2k forintot ossze lehet koldulni
most igy elgondolkodtam rajta h ha mondjuk 2k/nap az 60k/hó
a közmunkások meg 49k forintot keresnek MUNKÁVAL :XD:XDXD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:
még a koldusnak is jobb sora van mint a közmunkásoknak
de ha mindenki koldus lenne a közmunkás helyett, akkor nem lenne annyi biztos.
hiszen több lenne a koldus, több részre kéne ''osztani'' a koldult pénzt.
kevesebb ember lenne, akik nekik adnának pénz.
ezért nem lenne ennyi közmunkás.
tudom, hogy viccelsz, csak ez nem volt seneevicc.