d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev12302312322332345001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,218
Joined: Dec 9 2006
Gold: 145.00
Apr 9 2013 10:07am
Quote (Inakwo @ 9 Apr 2013 15:38)
adok majd neki én is egy esélyt

bár a gameplay videok annyira nem fogtak meg :(


pedig nagyon megéri elkezdeni
1 nap alatt végigvittem, annyira rákockultam(meg annyira nem is hosszú)
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Apr 9 2013 10:13am
throwin parties at them bitches
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 9 2013 10:54am
beszelgettem ma egy koldussal mikor jottem hazafele, adtam neki egy szazast
mondja napi 1-2k forintot ossze lehet koldulni

most igy elgondolkodtam rajta h ha mondjuk 2k/nap az 60k/hó
a közmunkások meg 49k forintot keresnek MUNKÁVAL :XD:XDXD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:

még a koldusnak is jobb sora van mint a közmunkásoknak
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Apr 9 2013 11:26am
Quote (Senee @ Apr 9 2013 05:54pm)
beszelgettem ma egy koldussal mikor jottem hazafele, adtam neki egy szazast
mondja napi 1-2k forintot ossze lehet koldulni

most igy elgondolkodtam rajta h ha mondjuk 2k/nap az 60k/hó
a közmunkások meg 49k forintot keresnek MUNKÁVAL :XD:XDXD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:XD:

még a koldusnak is jobb sora van mint a közmunkásoknak


de ha mindenki koldus lenne a közmunkás helyett, akkor nem lenne annyi biztos.
hiszen több lenne a koldus, több részre kéne ''osztani'' a koldult pénzt.
kevesebb ember lenne, akik nekik adnának pénz.
ezért nem lenne ennyi közmunkás.
tudom, hogy viccelsz, csak ez nem volt seneevicc.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 9 2013 11:28am
Quote (takii @ Apr 9 2013 05:26pm)
de ha mindenki koldus lenne a közmunkás helyett, akkor nem lenne annyi biztos.
hiszen több lenne a koldus, több részre kéne ''osztani'' a koldult pénzt.
kevesebb ember lenne, akik nekik adnának pénz.
ezért nem lenne ennyi közmunkás.
tudom, hogy viccelsz, csak ez nem volt seneevicc.


ki viccel? ki beszél arról, hogy koldusnak kéne lenni?! :XD
azt mondom, hogy atm ennyi koldussal amennyi van jobban keresnek mint a közmunkások
zsiga marcika meg a 40 milkás villából osztja az észt h 47k böven elég
bezárnám a pincébe és maradékkal meg ürülékkel etetném
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 9 2013 11:34am
Quote (Senee @ 9 Apr 2013 18:28)
ki viccel? ki beszél arról, hogy koldusnak kéne lenni?! :XD
azt mondom, hogy atm ennyi koldussal amennyi van jobban keresnek mint a közmunkások
zsiga marcika meg a 40 milkás villából osztja az észt h 47k böven elég
bezárnám a pincébe és maradékkal meg ürülékkel etetném


Mikor Eurotrippeltem par baratommal osszefutottunk par 30 koruli magyar sraccal akik meseltek hogy korabban probaltak a koldulast (Belgiumban) es kb. 1000 eurot siman ossze lehet szedni ha fiatal vagy es jol csinalod.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 9 2013 11:39am
Quote (josheide @ Apr 9 2013 05:34pm)
Mikor Eurotrippeltem par baratommal osszefutottunk par 30 koruli magyar sraccal akik meseltek hogy korabban probaltak a koldulast (Belgiumban) es kb. 1000 eurot siman ossze lehet szedni ha fiatal vagy es jol csinalod.


nekem még szinészkedni se kéne
meglátnák mekkora nyomorult vagyok egyből rámírnák a házukat is
Member
Posts: 15,766
Joined: Jul 30 2012
Gold: 70.00
Apr 9 2013 11:43am
Quote (Senee @ Apr 9 2013 06:39pm)
nekem még szinészkedni se kéne
meglátnák mekkora nyomorult vagyok egyből rámírnák a házukat is


:lol: :XD:XD:XD:XD:XD:XD:XD::XD:
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Apr 9 2013 11:44am
Quote (Senee @ 9 Apr 2013 18:39)
nekem még szinészkedni se kéne
meglátnák mekkora nyomorult vagyok egyből rámírnák a házukat is


Nem igazabol csak annyit mondtak, hogy jol kell a helyet kivalasztani (forgalmas, de nem ettermek vagy boltok mellettamik rendort hivnak rad), illetve a kis tabladra egy egyszeru uzenetet irj.

gl, nyari melonak jo is lesz!
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 9 2013 11:49am
Quote (Senee @ Apr 9 2013 06:39pm)
nekem még szinészkedni se kéne
meglátnák mekkora nyomorult vagyok egyből rámírnák a házukat is


:XD:X:D:X:D:X:D::X:XD:X:D::D:D:X:X:X:D:D:X:DX:D:XDX:DX:DX:DX:DX:DX:D:X
Go Back To Magyar Topic List
Prev12302312322332345001Next
Closed New Topic New Poll