Quote (Janou @ 7 Feb 2010 13:52)
meg eu egyébként is tele van pmhokizó szarfaszú kis zsidókkal, lásd angel_elite
angel nem palázik asszem, ő assával vlldzik, így nem kompetens pala shieldekben.
Quote (xXmateXx @ 7 Feb 2010 14:19)
majdnem jó...
2masteries
16dex
60life
77mana
35pr.
lvl 51 req :cc
ha 15 dex... xD