d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > MLD > Avagy: Lesz-e Elég Player Fun MLD TvT-re
Prev1230231232233234341Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 6 2010 04:37pm
Quote (Megas_heroes @ 6 Feb 2010 13:22)
nem, és a targe fos

viszont egy 4 sox 65 edmg 121 ar rondache az soksokezer fg
ha még emellé 15 edef akkor :wacko:


Nekem van egy 63/11x/13def%. 1k sincs, de még 500 se.
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Feb 6 2010 05:32pm
Quote (Oberon_os @ 6 Feb 2010 22:37)
Nekem van egy 63/11x/13def%. 1k sincs, de még 500 se.


azért tudhatnád 63<<<<<65

ne hasonlitsd a perfectet a joval...
láttam én már sok ezret is kifizetni 3 defiance 5sox lvl9 scepterért
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Feb 6 2010 09:55pm
Quote (Baresz @ 7 Feb 2010 00:32)
azért tudhatnád 63<<<<<65

ne hasonlitsd a perfectet a joval...
láttam én már sok ezret is kifizetni 3 defiance 5sox lvl9 scepterért


de zephyros az bolond
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 7 2010 06:38am
Quote (Janou @ 7 Feb 2010 04:55)
de zephyros az bolond


Ő adna 1k fg-t 64+/115+/13+def% cuccért, enyém pl nem kellett neki... Ezért nem hiszem hogy olyan kurvasokezret érne egy perf, mivel kb ő és pavlika vagy ki a kínom a vevőbázis. :D
Member
Posts: 43,338
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Feb 7 2010 06:52am
Quote (Oberon_os @ 7 Feb 2010 13:38)
Ő adna 1k fg-t 64+/115+/13+def% cuccért, enyém pl nem kellett neki... Ezért nem hiszem hogy olyan kurvasokezret érne egy perf, mivel kb ő és pavlika vagy ki a kínom a vevőbázis. :D


meg eu egyébként is tele van pmhokizó szarfaszú kis zsidókkal, lásd angel_elite
Member
Posts: 10,917
Joined: Dec 31 2005
Gold: 26.29
Feb 7 2010 07:08am
értem akkor kussoljak mi?
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Feb 7 2010 07:19am
majdnem jó...

2masteries
16dex
60life
77mana
35pr.

lvl 51 req :c

jah meg :c

tiara
1fire
18str
16dex
req lvl: 52.

majdnem jók : DD
19@res

This post was edited by xXmateXx on Feb 7 2010 07:21am
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 7 2010 07:21am
Quote (Janou @ 7 Feb 2010 13:52)
meg eu egyébként is tele van pmhokizó szarfaszú kis zsidókkal, lásd angel_elite


angel nem palázik asszem, ő assával vlldzik, így nem kompetens pala shieldekben.

Quote (xXmateXx @ 7 Feb 2010 14:19)
majdnem jó...

2masteries
16dex
60life
77mana
35pr.

lvl 51 req :cc


ha 15 dex... xD
Banned
Posts: 20,175
Joined: Feb 3 2007
Gold: Locked
Feb 7 2010 07:21am
Quote (Oberon_os @ Feb 7 2010 02:21pm)
angel nem palázik asszem, ő assával vlldzik, így nem kompetens pala shieldekben.



ha 15 dex... xD


mennyit ért volna úgy :D ?

és a tiara (editeltem előző postot.)
Member
Posts: 31,873
Joined: May 14 2005
Gold: 124.45
Feb 7 2010 07:24am
Quote (xXmateXx @ 7 Feb 2010 14:21)
mennyit ért volna úgy :D ?

és a tiara (editeltem előző postot.)


a tiara kalapfos, az amu meg useful LENNE, de nem brutális. Mondjuk egy ilyen craftolva 8-10 frw-vel már igenerősenDROOOOOOOL
Go Back To Magyar Topic List
Prev1230231232233234341Next
Add Reply New Topic New Poll