Quote (ReDEyeS @ 25 Oct 2021 19:26)
gz! szeretem a kerek számokat D2-ben xD
nekem egy 12/13 pala esett tegnap első torchként... még akkor is élveztem volna, ha egy 10/10 necro esik :P fun volt
összes cuccom ilyen
100 ED arachot mennyit kerestem...
30 magefist, de ha az nem opció, akkor biztosan 20-ast veszek, mint sem 29est

etc etc
/e: itt is megláttam h 100 def, ugrottam rá mint a fene
https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=87869720&f=268This post was edited by Anarkin on Oct 25 2021 12:01pm