d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo Ii Remastered
Prev1229230231232233473Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 25 2021 09:54am
Quote (Fej @ Oct 25 2021 05:15pm)
nézzük a jó oldalát, nem ded a sub

plusz amig 30+osan arrol lehet vitatkozni, hogy kié lesz a loot egy videójátékban, addig jó világ van


ENYÉM
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 25 2021 10:17am
mostmár azért remélem meguntátok már
Member
Posts: 2,505
Joined: Apr 8 2020
Gold: 35,350.00
Oct 25 2021 10:25am
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 25 2021 06:17pm)
mostmár azért remélem meguntátok már


mostmár már

jelet mutatsz kid
Member
Posts: 268
Joined: Oct 8 2021
Gold: 2,350.00
Oct 25 2021 10:39am
Esett 100% perf kiras guardian. Érdemes valami "gyűjtő" ajánlatára várni, vagy adjam el 250ért és kész?
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 25 2021 10:48am
Quote (ilyenuserbiztosnincsen @ 25 Oct 2021 18:39)
Esett 100% perf kiras guardian. Érdemes valami "gyűjtő" ajánlatára várni, vagy adjam el 250ért és kész?


én annyiért perf cuccot (főleg ami még használatban is van kisebb-nagyobb mértékben) tuti nem adnék el ennyiért.

Már csak büszkeségből sem :P Az egy igazán epic gyöngyszem a gyűjteményben.
Member
Posts: 268
Joined: Oct 8 2021
Gold: 2,350.00
Oct 25 2021 10:56am
Quote (ReDEyeS @ Oct 25 2021 06:48pm)
én annyiért perf cuccot (főleg ami még használatban is van kisebb-nagyobb mértékben) tuti nem adnék el ennyiért.

Már csak büszkeségből sem :P Az egy igazán epic gyöngyszem a gyűjteményben.


Végülis nem sietek.
Member
Posts: 22,635
Joined: Jun 21 2005
Gold: 5,302.77
Oct 25 2021 11:22am
Member
Posts: 37,223
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,275.00
Oct 25 2021 11:26am
Quote (-joey- @ 25 Oct 2021 19:22)


gz! szeretem a kerek számokat D2-ben xD

nekem egy 12/13 pala esett tegnap első torchként... még akkor is élveztem volna, ha egy 10/10 necro esik :P fun volt
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Oct 25 2021 12:01pm
Quote (ReDEyeS @ 25 Oct 2021 19:26)
gz! szeretem a kerek számokat D2-ben xD

nekem egy 12/13 pala esett tegnap első torchként... még akkor is élveztem volna, ha egy 10/10 necro esik :P fun volt


összes cuccom ilyen

100 ED arachot mennyit kerestem...

30 magefist, de ha az nem opció, akkor biztosan 20-ast veszek, mint sem 29est :D

etc etc

/e: itt is megláttam h 100 def, ugrottam rá mint a fene :D https://forums.d2jsp.org/topic.php?t=87869720&f=268

This post was edited by Anarkin on Oct 25 2021 12:01pm
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 25 2021 01:36pm
Volt mar?

Go Back To Magyar Topic List
Prev1229230231232233473Next
Add Reply New Topic New Poll