Quote (jarabekg @ Apr 12 2014 04:58pm)
igen, Mester László öntötte a vizet a garázsodba, nem azért mert közmű hiba történt, ezért teljesen megéri a jobbikra szavazni
idióta fasz, kösd fel magad
mester laszlo építtetett a laktanya szélén bérházakat amiket a mi utcánk csatornahálozatára kötöttek, ezzel spóroltak, gondolták nem lesz baj
de lett 2007ben augusztusban volt az a bizonyos vihar, amit így már nem bírt el a csatornahálózat. az egész utca kint volt éjszaka összes garázs beázott tiszta káosz volt.
nem vagy túl szimpatikus ember
e: ja vagom te vagy az a csunya nagyorru öntelt zsido, lattam itt jspn par kepet rolad
This post was edited by bamboo on Apr 12 2014 11:10am