d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Kikre Fogsz Szavazni 2014 Aprilisaban? > Szavazz Vagy Meghalsz
Prev1229230231232233237Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
Apr 11 2014 03:16am
Quote (putincykavodka @ 11 Apr 2014 10:15)
nem, errol nem tudtam
kosz bazur s:


nincs mit kedves balázs :~)
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Apr 12 2014 06:22am
Szinte biztosan megvan a Fidesznek a kétharmad

A két legszorosabb választókerületet is megnyerte a Fidesz a szombatig még hiányzó szavazatok összeszámolása után, így egyre biztosabb, hogy kétharmados többségük lesz az új parlamentben. Több fontos körzetben még számolnak, de ezekben jóval kisebb az esély a sorrend megváltozására.
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Apr 12 2014 06:35am
ma is bezabáltam pizzából ittam a kólát és majd rendelek este is
éljen Orbán Úr
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Apr 12 2014 10:53am
Quote (Saenchai @ Apr 12 2014 12:20pm)


lőrinci lakosként mondom mind2 hitvány, bár egyik se annyira szar mint Mester László (mszp) volt anno... miatta a mi garázsunkba is feljött és állt ~fél méteren a csatornavíz.. meg az egész utcának
Makai Tibor (jobbik) volt tűzoltó alezredes (x)
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 12 2014 10:58am
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (bamboo @ Apr 12 2014 05:53pm)
lőrinci lakosként mondom mind2 hitvány, bár egyik se annyira szar mint Mester László (mszp) volt anno... miatta a mi garázsunkba is feljött és állt ~fél méteren a csatornavíz.. meg az egész utcának
Makai Tibor (jobbik) volt tűzoltó alezredes (x)


igen, Mester László öntötte a vizet a garázsodba, nem azért mert közmű hiba történt, ezért teljesen megéri a jobbikra szavazni

idióta fasz, kösd fel magad
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Apr 12 2014 11:04am
Quote (jarabekg @ Apr 12 2014 05:58pm)
igen, Mester László öntötte a vizet a garázsodba, nem azért mert közmű hiba történt, ezért teljesen megéri a jobbikra szavazni

idióta fasz, kösd fel magad


reported.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Apr 12 2014 11:05am
xD
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Apr 12 2014 11:09am
Quote (jarabekg @ Apr 12 2014 04:58pm)
igen, Mester László öntötte a vizet a garázsodba, nem azért mert közmű hiba történt, ezért teljesen megéri a jobbikra szavazni

idióta fasz, kösd fel magad


mester laszlo építtetett a laktanya szélén bérházakat amiket a mi utcánk csatornahálozatára kötöttek, ezzel spóroltak, gondolták nem lesz baj
de lett 2007ben augusztusban volt az a bizonyos vihar, amit így már nem bírt el a csatornahálózat. az egész utca kint volt éjszaka összes garázs beázott tiszta káosz volt.

nem vagy túl szimpatikus ember

e: ja vagom te vagy az a csunya nagyorru öntelt zsido, lattam itt jspn par kepet rolad

This post was edited by bamboo on Apr 12 2014 11:10am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1229230231232233237Next
Add Reply New Topic New Poll