Quote (atek555 @ Feb 6 2010 12:44am)
Még vmi!

Haverom talált egy pala pajzsot (st) 15ed-45@-fehér-lvl 3 !!!!!
ez brutál cucc vagy csak én gondolom annak?
nem, és a targe fos
viszont egy 4 sox 65 edmg 121 ar rondache az soksokezer fg
ha még emellé 15 edef akkor
