Quote (Karan2_Returned @ Oct 23 2015 03:24pm)
ahol most lakok van közelben egy erdö onnan neha kijön egy-egy aranyos roka :3
csak az a baj szemetet nem lehet egy nappal elöbb kirakni különben szetszedik
ménem mész néha be az erdőbe biztos szép lehet
vagy vannak ilyen vaddisznok medvék vadálatok is?
https://vine.co/v/eHZdJwdWaKYez meg old de még mindig röhögök rajta