Quote (Psyclon @ 12 Oct 2014 18:11)
Multkor étterembe (amit ofc apám fizetett) pont erről beszéltünk: hogy haza adni a fizetésemből, de már nem tudom, hogy jött fel a dolog. Apám csak ennyit mondott: minek?
Szóval nem. Nem adok haza semmit. Kaját is veszek ki a hűtőből vagy ha anya főz akkor eszek belőle és nem adom oda az étel árát.
jaaa
Minek?
Hogy bebizonyitsd nekik, hogy kepes vagy onallo eletre.
Mert oke hogy most csak 20k minuszban vagy neha, de ha beleszamolnank a kajat amit otthonrol hordasz, az alberletet, a rezsit, es egyeb jarulekos koltsegeket akkor 70k (?) is lenne az.
Tehat meg nem nottel fel, nem tudsz tovabblepni, pedig mar ideje lenne.
no offense, csak az ilyen kenyelmes elet neha egeszsegtelen eredmenyeket tud produkalni (senee)