d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev1222324252641Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 12 2014 11:08am
Quote (Psyclon @ 12 Oct 2014 19:02)
Jolvan. Feladom. Egy elkényeztetett fasz vagyok.






Persze ez alap, leruccanás pénz össze dobás stb. De nem igazán erről beszéltünk.


ez egy szimpla kérdés volt, nem basztatásbol kérdeztem
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Oct 12 2014 11:11am
Quote (sylke @ 12 Oct 2014 18:08)
ez egy szimpla kérdés volt, nem basztatásbol kérdeztem


Multkor étterembe (amit ofc apám fizetett) pont erről beszéltünk: hogy haza adni a fizetésemből, de már nem tudom, hogy jött fel a dolog. Apám csak ennyit mondott: minek?
Szóval nem. Nem adok haza semmit. Kaját is veszek ki a hűtőből vagy ha anya főz akkor eszek belőle és nem adom oda az étel árát.

Quote (xGurke @ 12 Oct 2014 18:07)
****


jaaa
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 11:12am
Quote (anyd @ Oct 12 2014 06:57pm)
Pls rici, vedd mar eszre magad


Szanalmasak vagytok.
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 12 2014 11:14am
Quote (putincykavodka @ 12 Oct 2014 19:12)
Szanalmasak vagytok.


Sec, mingya.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 12 2014 11:14am
Quote (TuskesVanek @ Oct 12 2014 11:47am)
flame incoming


így legyen ötösöm a lottón :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 12 2014 11:14am
Quote (putincykavodka @ 12 Oct 2014 19:12)
Szanalmasak vagytok.


hol van ebböl a joindulat
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Oct 12 2014 11:18am
Quote (dihep @ 12 Oct 2014 17:05)
jo szar lett ez a topik is


visszavonom, meg lett mentve
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Oct 12 2014 11:19am
Quote (TuskesVanek @ Oct 12 2014 05:14pm)
így legyen ötösöm a lottón :D


jövőhéten még lesz akció hogy ha 6 mezőt játszol meg 5s 6s vagy skandin akkor részt veszel sorsolásban ahol 1 és 10 milliokat sorsolnak ki :o)

veszek mindegyikből 6-6-6 mezőt
4050 ft
kiveszek 5k-t
és akkor belefér még egy euro jackpot is 4710

faszom már nyerni kell valamin mert ez nem állapot
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 12 2014 11:20am
Quote (Senee @ Oct 12 2014 06:19pm)
jövőhéten még lesz akció hogy ha 6 mezőt játszol meg 5s 6s vagy skandin akkor részt veszel sorsolásban ahol 1 és 10 milliokat sorsolnak ki :o)

veszek mindegyikből 6-6-6 mezőt
4050 ft
kiveszek 5k-t
és akkor belefér még egy euro jackpot is 4710

faszom már nyerni kell valamin mert ez nem állapot


sok szerencsét :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 12 2014 11:21am
Quote (Psyclon @ 12 Oct 2014 18:11)
Multkor étterembe (amit ofc apám fizetett) pont erről beszéltünk: hogy haza adni a fizetésemből, de már nem tudom, hogy jött fel a dolog. Apám csak ennyit mondott: minek?
Szóval nem. Nem adok haza semmit. Kaját is veszek ki a hűtőből vagy ha anya főz akkor eszek belőle és nem adom oda az étel árát.



jaaa


Minek?

Hogy bebizonyitsd nekik, hogy kepes vagy onallo eletre.

Mert oke hogy most csak 20k minuszban vagy neha, de ha beleszamolnank a kajat amit otthonrol hordasz, az alberletet, a rezsit, es egyeb jarulekos koltsegeket akkor 70k (?) is lenne az.

Tehat meg nem nottel fel, nem tudsz tovabblepni, pedig mar ideje lenne.

no offense, csak az ilyen kenyelmes elet neha egeszsegtelen eredmenyeket tud produkalni (senee)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1222324252641Next
Add Reply New Topic New Poll