Quote (Jancsipapa @ Oct 9 2014 12:41pm)
na de ez az, hogy lehet így is véleményt alkotni egy nem kedvelt pártról (azaz igen, nem értem a szavazóit, de meg lehet érteni a szempontot, ami miatt oda ikszel, ugyanakkor nem szapulom magát az embert) és lehet így is, ahol a hergelés, a flameparti a lényeg, valamint a másik baszogatása csak azért, mert nem ért vele egyet:
de te most mit az én postjaimmal példálózol joshinak?
nyilvánvaló hogy csak flamefestet csinálni jöttem ide és akinek 10-nél több az iq-ja az nem veszi komolyan
úgy tűnik nem véletlen, hogy csak te, vanek meg rici akadtatok fenn a random bullshit baiteken
Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 12:42pm)
valaki reportolja gurkét pls, hogy scriptet használ válaszolgatásra
bármi fingod lenne arról amit beszélsz
This post was edited by xGurke on Oct 9 2014 06:43am