d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mjuzik Topik
Prev1222324252643Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 06:42am
valaki reportolja gurkét pls, hogy scriptet használ válaszolgatásra
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Oct 9 2014 06:42am
Quote (Jancsipapa @ Oct 9 2014 12:48pm)
akkor azt magyarázd meg, hogy a sok, magát olyan kurvára liberálisnak tartó, valló emberek miért szólalnak meg ilyen remek, irodalmi stílusban bármikor, amikor a jobbikról van szó? erről volt már szó egyébként, akkor se kaptam normális választ
nyilván nem fog meglepetésként érni, de az idén leginkább a jobbikra mentek a voksaim, ennek ellenére nem tartom magam annak, csak a legközelebb hozzám ők állnak, nem a régi lopós banda és a mostani lopós banda
állítólag a jobbik szavazók a legkevésbé toleránsak, akkor mit gondolsz, miért van az, hogy bármikor megszólalok a politikával kapcsolatban a subon, jön két szebbjövőt, meg még két 'nem is értem, hogy lehet a jobbikra szavazni' komment két oldalon belül
én még nem szóltam be senkinek ezen a fórumon azért, mert ide vagy oda szavazott, elfogadom mások véleményét
vissza pedig ezt kapom (és kapja mindenki más is)


mindenki kap ilyet, csak te nem tudod feldolgozni, lásd első bold rész.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 06:43am
Quote (Jancsipapa @ Oct 9 2014 12:41pm)
na de ez az, hogy lehet így is véleményt alkotni egy nem kedvelt pártról (azaz igen, nem értem a szavazóit, de meg lehet érteni a szempontot, ami miatt oda ikszel, ugyanakkor nem szapulom magát az embert) és lehet így is, ahol a hergelés, a flameparti a lényeg, valamint a másik baszogatása csak azért, mert nem ért vele egyet:


de te most mit az én postjaimmal példálózol joshinak?
nyilvánvaló hogy csak flamefestet csinálni jöttem ide és akinek 10-nél több az iq-ja az nem veszi komolyan
úgy tűnik nem véletlen, hogy csak te, vanek meg rici akadtatok fenn a random bullshit baiteken

Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 12:42pm)
valaki reportolja gurkét pls, hogy scriptet használ válaszolgatásra


bármi fingod lenne arról amit beszélsz

This post was edited by xGurke on Oct 9 2014 06:43am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 06:43am
na megyek összeíroma postjait, és reportolom paparicknak
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 9 2014 06:43am
Quote (TuskesVanek @ Oct 9 2014 12:43pm)
na megyek összeíroma postjait, és reportolom paparicknak


mutasd meg tigris
kár hogy a te postjaid is ott vannak az enyémek mellett
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 9 2014 06:44am
agyecszuperrakebolat kaptam, ty.
meg h1n1et is

This post was edited by bazdmegmarnemtudom on Oct 9 2014 06:45am
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Oct 9 2014 06:45am
nvm

jo a topic

This post was edited by AngryBug on Oct 9 2014 06:47am
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 06:49am
Quote (xGurke @ Oct 9 2014 01:43pm)
mutasd meg tigris
kár hogy a te postjaid is ott vannak az enyémek mellett


3 sec alatt jött a reply, direkt néztem az időket, mellesleg én normálisan kérdeztem tőled, te nem voltál képes válaszolni...

örülök, hogy ilyen komoly életed van, hogy egyetemi gyakorlat alatt scriptet írsz, hogy válaszolgass egy random usernek :)

This post was edited by TuskesVanek on Oct 9 2014 06:51am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 9 2014 06:51am
Bocs sracok be kell mennem orAra :( majd maskor folytatjuk.
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 9 2014 06:51am
Quote (josheide @ Oct 9 2014 01:51pm)
Bocs sracok be kell mennem orAra :( majd maskor folytatjuk.


ty gurke

bár én is ilyen okos felnőtt lennék majd egyszer, mint ő
Go Back To Magyar Topic List
Prev1222324252643Next
Add Reply New Topic New Poll