Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2014 21:20)
sztem ott leszünk amig be nem zar a hely
Jó meggondolom még, legkorábban 8-ra érnék oda.
Már mindenki részeg és benne van valami beszélgetésben.
Eleve utálok "új" lenni.
Gondolom úgyis rendszeresen csináltok valami ilyet.
Quote (josheide @ 19 Sep 2014 21:21)
Akkor gyere akkor. Bar addigra mar Vanekot kiverezteti ptdk de a sipcsontjabol faraghatsz meg furulyat a tabortuz korul akkor is.
Úgysem jön el.
Mondjuk seneet tényleg szívesen fogadnám. Tényleg megnézném, hogy ki a fene ő
This post was edited by CyberPunk666 on Sep 19 2014 01:23pm