d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1222324252679Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 19 2014 01:15pm
Meglátom mennyire leszek fáradt.

Mikor lenne a kezdés és kik jönnek?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2014 01:15pm
Quote (CyberPunk666 @ 19 Sep 2014 20:15)
Meglátom mennyire leszek fáradt.

Mikor lenne a kezdés és kik jönnek?


6 óra afaik
te fentvagy fb-n nem? mert akkor beveszlek a gruppéba
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 19 2014 01:18pm
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2014 21:15)
6 óra afaik
te fentvagy fb-n nem? mert akkor beveszlek a gruppéba


6 az nekem korán van. kb fél 8-kor végzek az astoriánál
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2014 01:20pm
Quote (CyberPunk666 @ 19 Sep 2014 20:18)
6 az nekem korán van. kb fél 8-kor végzek az astoriánál


sztem ott leszünk amig be nem zar a hely
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 19 2014 01:21pm
Quote (CyberPunk666 @ 19 Sep 2014 20:18)
6 az nekem korán van. kb fél 8-kor végzek az astoriánál


Akkor gyere akkor. Bar addigra mar Vanekot kiverezteti ptdk de a sipcsontjabol faraghatsz meg furulyat a tabortuz korul akkor is.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Sep 19 2014 01:22pm
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2014 21:20)
sztem ott leszünk amig be nem zar a hely


Jó meggondolom még, legkorábban 8-ra érnék oda.
Már mindenki részeg és benne van valami beszélgetésben.
Eleve utálok "új" lenni.

Gondolom úgyis rendszeresen csináltok valami ilyet.

Quote (josheide @ 19 Sep 2014 21:21)
Akkor gyere akkor. Bar addigra mar Vanekot kiverezteti ptdk de a sipcsontjabol faraghatsz meg furulyat a tabortuz korul akkor is.


Úgysem jön el.
Mondjuk seneet tényleg szívesen fogadnám. Tényleg megnézném, hogy ki a fene ő :D

This post was edited by CyberPunk666 on Sep 19 2014 01:23pm
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 19 2014 01:23pm
Quote (CyberPunk666 @ 19 Sep 2014 20:22)
Jó meggondolom még, legkorábban 8-ra érnék oda.
Már mindenki részeg és benne van valami beszélgetésben.
Eleve utálok "új" lenni.

Gondolom úgyis rendszeresen csináltok valami ilyet.


En egy kortyot nem iszok nelkuled.
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 19 2014 01:25pm
Quote (josheide @ Sep 19 2014 09:23pm)
En egy kortyot nem iszok nelkuled.


ense)))
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2014 01:25pm
Quote (CyberPunk666 @ 19 Sep 2014 20:22)
Jó meggondolom még, legkorábban 8-ra érnék oda.
Már mindenki részeg és benne van valami beszélgetésben.
Eleve utálok "új" lenni.

Gondolom úgyis rendszeresen csináltok valami ilyet.



Úgysem jön el.
Mondjuk seneet tényleg szívesen fogadnám. Tényleg megnézném, hogy ki a fene ő :D


ha ennyire szeretnéd megvárunk az ivással
addig csak blázolunk akkor hehe))
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Sep 19 2014 01:27pm
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2014 20:25)
ha ennyire szeretnéd megvárunk az ivással
addig csak blázolunk akkor hehe))


Meg max kiverjuk egymasnak ( no homo )
Go Back To Magyar Topic List
Prev1222324252679Next
Add Reply New Topic New Poll