Quote (bamboo @ Jul 21 2014 11:09am)
egyszerűen elszomorít h míg a világ legtermészetesebb dolga h ha ünneplünk valamit akkor az asztal alá isszuk magunkat, de aki hazamegy melóból és teker egy marihuánás cigarettát egy filmhez vagy játékhoz az egy szemét drogos akit büntetni meg lenézni kell
csak h tisztázzunk egy alapvető tényt (hátha valamiben egyetértünk kedves xgurke), a marihuána minden tekintetben gyengébb drog mint az alkohol
elkezdtem még egyszer leírni röviden a dolgokat, de nem látom értelmét
1. teljesen más károkat okoz a fű, mint a pia
2. egy szóval nem mondtam, hogy 2 használat után leszakad a lábad etc
3. "gyengébb" alatt nem tudom mit értesz
lusta vagyok folytatni, meg igazából teljesen leszarom ki mit hisz, csak fáj az a mérhetetlen butaság és tudatlanság, ami a topicban van

ezt a "tárgyat" még ajánlom 1-2 embernek, coursera-n elvégeztem bártnőmmel még tavaly, vannak benne érdekes dolgok
innentől : miért egészséges a fű thread