d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > You Nostalgia You Lose
Prev1222324252634Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Jul 16 2014 03:25am
Quote (xGurke @ 16 Jul 2014 10:22)
Nem o az elso. Annyira konzistensen tard, hogy itt tenyleg nem stimmel valami
Senee csajnak adja ki magat facebookon
Kajni krealt maganak egy masik fiokot akivel beszelgethetett es dicserhette magat
Sok viz lefolyt mar a hunsub dunajan


greenday péter meg fél évig Zsolti volt, és 22 éves
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2014 03:25am
Quote (Saenchai @ Jul 16 2014 09:24am)
a hanyatló nyugat küldi közénk bomlasztó ügynökeit


Tul jol mukodik nalunk minden miota a fidesz van kormanyon
Valami hibat keresnek a rendszerben
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 16 2014 03:25am
a végén kiderül hogy mindenki egy ember multija
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2014 03:28am
Kene rajzolni egy csaladfat
Ki mikor jott, ki miatt, ki a multija
Annyira meg nem unatkozok balcsin, h elkezdjem
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 16 2014 03:28am
Quote (Anarkin @ 16 Jul 2014 11:25)
a végén kiderül hogy mindenki egy ember multija


Jó meglátás Ede!
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 16 2014 03:29am
Quote (xGurke @ Jul 16 2014 10:22am)
Nem o az elso. Annyira konzistensen tard, hogy itt tenyleg nem stimmel valami
Senee csajnak adja ki magat facebookon
Kajni krealt maganak egy masik fiokot akivel beszelgethetett es dicserhette magat
Sok viz lefolyt mar a hunsub dunajan


nálad sem stimmel valami, mert én embert még nem láttam ennyit sírni
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2014 03:33am
Quote (TuskesVanek @ Jul 16 2014 09:29am)
nálad sem stimmel valami, mert én embert még nem láttam ennyit sírni


<•_•>
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 16 2014 03:43am
sokkal szívesebben lennék csaj
nem lenne ez a csajozós topikban is tapasztalható nyomás az emberen
hogy férfi na gyerünk kezdeményezés, hajtani a nőstényt etc
hanem en kuldhetnek mindenkit el a piascba

baszassal is sokkal konnyebben lehet penzt keresni ha no vagy
mert igy fel kell hogy álljon meg a kereslet se akkora mint a nökre etc
tanulni kéne dolgozni meg hajtani megszakadni
ha nö lennék meg csak széttenném a lábam azt dőlne a pénz
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jul 16 2014 03:44am
Quote (Senee @ Jul 16 2014 09:43am)
sokkal szívesebben lennék csaj
nem lenne ez a csajozós topikban is tapasztalható nyomás az emberen
hogy férfi na gyerünk kezdeményezés, hajtani a nőstényt etc
hanem en kuldhetnek mindenkit el a piascba

baszassal is sokkal konnyebben lehet penzt keresni ha no vagy
mert igy fel kell hogy álljon meg a kereslet se akkora mint a nökre etc
tanulni kéne dolgozni meg hajtani megszakadni
ha nö lennék meg csak széttenném a lábam azt dőlne a pénz


Kiakadt az autism o meterem
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 16 2014 03:45am
Quote (Anarkin @ 16 Jul 2014 10:25)
a végén kiderül hogy mindenki egy ember multija


Go Back To Magyar Topic List
Prev1222324252634Next
Add Reply New Topic New Poll