d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Csajozás Topik
Prev12223242526105Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 49,806
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 13 2014 11:14am
Quote (Moonflow @ Jul 13 2014 05:58pm)
pont hogy VELEMENYEM SZERINT csak jol nezek ki, penzem nincs (sok), es megis tudok csajozni. Csak tevhit, hogy vagyon kell a csajoknak. Persze van kivetel, de a normalisabbja leszarja kb, foleg ilyen korban, amikor meg nem is akarnak csaladot. Casual szexhez nn sok penz meg jo kocsi meg faszomtudja micsoda, casual az casual.


Mondjuk az is igaz hogyh a jokepuseg csak egy bizonyos retegnel eleg es azoknal is csak sexre
emellett vagy ertelmesnek vagy gazdagnak muszaj lenni
gazdag=normalis egzisztencia
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jul 13 2014 11:14am
Quote (fahrii @ Jul 13 2014 06:13pm)
Na, progress?


gondolom semmi

meglátták a kést és futottak
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 13 2014 11:15am
Quote (Vismajor @ Jul 13 2014 05:14pm)
Mondjuk az is igaz hogyh a jokepuseg csak egy bizonyos retegnel eleg es azoknal is csak sexre
emellett vagy ertelmesnek vagy gazdagnak muszaj lenni
gazdag=normalis egzisztencia

számító lények

bár valahol fair trade mert az ember legalább minőségi helyre teheti a faszát
cserébe életmegkönnyítést várnak tőlünk
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 13 2014 11:17am
Quote (Senee @ Jul 13 2014 07:12pm)
én is emiatt verem inkább, nem keresek magam mellé embert

egyrészről nyomorult vagyok; szoval egy normális ezt kiszurja és az imént emlitett dolgok miatt szóba se jöhetek nála
illetve megtudnám játszani magam hatalmas erőfeszítések árán elhitetni, hogy normális vagyok de ahhoz nincs kedvem

ergo csak vmi hasonlo nyomorultat szedhetnék össze mint amilyen én is vagyok az meg nn, ezt nem lenne jó kombozni

meg amugy is büdösek
meg pakolnak
meg magyaráznak
meg ide akarnak menni oda


relationships are overrated


Talalj egy magadhiz hasonlo "nyomorultat" akkor, akad boven
Quote (fahrii @ Jul 13 2014 07:13pm)
Na, progress?


Azzmondta holnap kezdi
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 13 2014 11:18am
Quote (putincykavodka @ Jul 13 2014 05:17pm)
Talalj egy magadhiz hasonlo "nyomorultat" akkor, akad boven

Azzmondta holnap kezdi


épp azt mondom, hogy nem lenne jó kombózni
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 13 2014 11:19am
Quote (Senee @ Jul 13 2014 07:18pm)
épp azt mondom, hogy nem lenne jó kombózni


Wat
Mer nem?
Nem ertelek :s
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 13 2014 11:20am
Quote (putincykavodka @ Jul 13 2014 05:19pm)
Wat
Mer nem?
Nem ertelek :s


mert csak még méllyebbre húzna
most legalább eljárok dolgozni van egy kis pénzem

nn hogy még vki abból akarjon zabálni
:XD
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 13 2014 11:26am
Quote (Senee @ Jul 13 2014 07:20pm)
mert csak még méllyebbre húzna
most legalább eljárok dolgozni van egy kis pénzem

nn hogy még vki abból akarjon zabálni
:XD


Wat
Nem kell rogton osszekoltozni meg gyereket szulni
Csak neha atjarsz hozza dugni/beszelgetni es ennyi, ha olyan nyomorult mint te ugyse akar tobbet ennel xd
Gyerunk senee, szeretnem ha erre is minimum 2 oldal rakkal reagalnal
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 13 2014 11:28am
Quote (putincykavodka @ Jul 13 2014 05:26pm)
Wat
Nem kell rogton osszekoltozni meg gyereket szulni
Csak neha atjarsz hozza dugni/beszelgetni es ennyi, ha olyan nyomorult mint te ugyse akar tobbet ennel xd
Gyerunk senee, szeretnem ha erre is minimum 2 oldal rakkal reagalnal


mindjart csak elmegyek fürdeni

hallgattam itt plug dj-t közbe sujzoztam egy kicsit
olyan sulyokat emelgettem...

jövö nyárra kitoszom magam
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Jul 13 2014 11:50am
Quote (Senee @ 13 Jul 2014 18:02)
ja, fiatal korban mikor még próbálgatják a szárnyaikat addig lehet ingyen is dugni őket
ez kb olyan mint mikor gyakorlati helyen dolgozol
kezdő vagy, térdelsz, gyakorolsz

aztán ahogy nőnek fel, tapasztalják milyen szemét az élet; egyre inkább rájönnek, hogy bizony a pénz a lényeg


az meg hogy nincs pénzed (sok) az meg nézőpont kérdése mi számít soknak
+mivel még fiatalok lehet beérik azzal is, hogy egyetemista vagy és bizony diplomád lesz és bizony az $$, szóval még most kell lecsapni rád


lol de naiv vagy
Go Back To Magyar Topic List
Prev12223242526105Next
Add Reply New Topic New Poll