Quote (xGurke @ Jun 10 2014 05:53pm)
tass nem azért ment el mert topicokat nyitogattunk, hanem mert volt annyi esze, hogy rájött, hogy mindenki utálja,lenézi,kiröhögi, ostoba fasznak tartja
meg nem mellékesen előkerült több kép is róla + a családjáról aztán gondolom nem akart kockáztatni
hát de nemis azvolt a kérdés hogy hány ilyen topik nyílt * hányan hagyták el a topic miatt a subot
))