d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Takarodjon-e > A Vanekgeci
Prev1222324252630Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 10 2014 10:54am
Quote (xGurke @ Jun 10 2014 05:53pm)
tass nem azért ment el mert topicokat nyitogattunk, hanem mert volt annyi esze, hogy rájött, hogy mindenki utálja,lenézi,kiröhögi, ostoba fasznak tartja
meg nem mellékesen előkerült több kép is róla + a családjáról aztán gondolom nem akart kockáztatni


hát de nemis azvolt a kérdés hogy hány ilyen topik nyílt * hányan hagyták el a topic miatt a subot

))
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Jun 10 2014 10:55am
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 10 2014 10:59am
vicces azér a hülyegyerek mennyire magára veszi amiket írunk annak ellenére hogy veri a nyálát hogy így röhög úgy röhög. minden topicba bepostolja hogy ez meg az a post blank, sőt még a sigébe is belerakja azt a szarságot, comedy gold, címeres fogyaték
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jun 10 2014 01:19pm
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Jun 10 2014 01:26pm
Quote (Baleee @ 10 Jun 2014 21:19)
https://24.media.tumblr.com/19b2aabb5d3568e2d5baba49155e24c9/tumblr_n6x8pbhAyu1r0xo28o1_400.gif


szajensz biccs
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jun 10 2014 01:38pm
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 10 2014 01:43pm
Quote (Karan2_Returned @ Jun 10 2014 07:38pm)
http://www.oszthatod.eu/wp-content/uploads/vok.jpg


wow helyesen írsz
so clever
much professor
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 10 2014 01:51pm
Quote (Baleee @ Jun 10 2014 07:19pm)
https://24.media.tumblr.com/19b2aabb5d3568e2d5baba49155e24c9/tumblr_n6x8pbhAyu1r0xo28o1_400.gif


négyesen amikor láttam akkor röhögtem, mert "TheFutureIsHere.gif" volt a címe
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 10 2014 01:54pm
Quote (Baleee @ Jun 10 2014 08:19pm)
https://24.media.tumblr.com/19b2aabb5d3568e2d5baba49155e24c9/tumblr_n6x8pbhAyu1r0xo28o1_400.gif


gecire rohogtem amikor meglattam wsgn :D

This post was edited by jarabekg on Jun 10 2014 01:54pm
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 10 2014 01:56pm
Quote (Rawen @ Jun 10 2014 05:38pm)
voltak ilyen randomok akik 1-2 napot rageltek, hogy juj milyen gonoszak itt az emberek aztán leléptek, a nevüket se tudom már


a kedvencem, amikor idejonnek az ur 2014. eveben, es azt mondjak hogy itt mindenki hun-1-es nyomorek : DD
Go Back To Magyar Topic List
Prev1222324252630Next
Add Reply New Topic New Poll