d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Mortal Kombat Topic
Prev122232425Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,078
Joined: Feb 4 2009
Gold: 77.00
Jul 10 2013 10:39am
nekem valamiért nem akar elindulni. segítsen valami okos
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 10 2013 10:44am
Quote (Anamy @ Jul 10 2013 05:39pm)
nekem valamiért nem akar elindulni. segítsen valami okos


kimerítő error report
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 10 2013 10:45am
Quote (Anamy @ Jul 10 2013 04:39pm)
nekem valamiért nem akar elindulni. segítsen valami okos


na szóval ez egy mortal kombat
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Jul 10 2013 12:25pm
Quote (lacketto @ 10 Jul 2013 18:44)
kimerítő error report


neked tudnod kéne mi a hibaüzenet és milyen gépe van
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Jul 10 2013 02:22pm
amikor kijött pcre az mk:







This post was edited by CyberPunk666 on Jul 10 2013 02:23pm
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 10 2013 02:29pm
Quote (CyberPunk666 @ 10 Jul 2013 22:22)
amikor kijött pcre az mk:

http://4.ii.gl/e7KnW5.png

http://4.ii.gl/IQGOOz.png


marketing
Member
Posts: 30,348
Joined: Sep 25 2007
Gold: 2,366.74
Jul 10 2013 02:33pm
Quote (RRC @ 10 Jul 2013 21:29)
marketing


nagyon bonyolult volt :D

btw veszek valami 2ezer forintos szart :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 11 2013 01:55am
elkezdtem a story modeot. tökre bejön, pedig elsőre nem fogott meg a gém.
Member
Posts: 14,235
Joined: Apr 20 2007
Gold: 15.00
Jul 11 2013 04:56am
Quote (Inakwo @ Jul 10 2013 08:33pm)
nagyon bonyolult volt :D

btw veszek valami 2ezer forintos szart :D


NE.
én is azt tettem és csak anyázok, amikor szeretném használni, de kb minden negyedik játékhoz működik, minden másodikhoz 3 órát kell hekkelni , hogy menjen, a többivel egyszerűen nem, mert csak.
Member
Posts: 38,217
Joined: Jul 24 2005
Gold: 22,413.07
Jul 11 2013 05:33am
Quote (Inakwo @ Jul 10 2013 09:33pm)
nagyon bonyolult volt :D

btw veszek valami 2ezer forintos szart :D


én 5ezer forintért vettem az auchanban ezelott 2 évvel és eddig egyetlen játék volt ahol nem mukodott megfelelően
Go Back To Magyar Topic List
Prev122232425Next
Add Reply New Topic New Poll