d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Autó Help Topic > Tolem Lehet Official Is.
Prev1222324252630Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Mar 18 2013 09:24am
Quote (szabika @ Mar 18 2013 04:21pm)
mert nem kell valakinek tartania hátul OLOLOLOLOLOL


actually elmosolyodtam
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 18 2013 09:28am
Quote (szabika @ 18 Mar 2013 17:21)
mert nem kell valakinek tartania hátul OLOLOLOLOLOL


wp

Quote (Taszilo.^ @ 18 Mar 2013 17:20)
miert jo az, hogy hatso kerekes


Hegyen kifele azon van a teher.
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Mar 18 2013 09:42am
Quote (Baleee @ Mar 18 2013 04:28pm)
wp



Hegyen kifele azon van a teher.


viszont tobbet eszik?
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 18 2013 09:57am
Quote (Baleee @ Mar 18 2013 04:28pm)
wp



Hegyen kifele azon van a teher.


és télen nem jársz vele?
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 18 2013 10:02am
Quote (Vismajor @ 18 Mar 2013 17:57)
és télen nem jársz vele?


Nem ertem a kerdest. Miert ne jarnek? Azert, mert hatso (hajtott) kereken van a teher, nehezebben kapar el, ha csuszosabb az ut.
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Mar 18 2013 10:06am
Quote (Baleee @ Mar 18 2013 05:02pm)
Nem ertem a kerdest. Miert ne jarnek? Azert, mert hatso (hajtott) kereken van a teher, nehezebben kapar el, ha csuszosabb az ut.


első keréken meg mindig van teher, profit
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Mar 18 2013 10:12am
Quote (Vismajor @ 18 Mar 2013 18:06)
első keréken meg mindig van teher, profit




Melyik a realis szerinted?
Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Mar 18 2013 10:26am
Quote (Baleee @ Mar 18 2013 05:12pm)
http://i48.tinypic.com/5ehjzo.jpg

Melyik a realis szerinted?


mint közgazdász, egyértelműen az elsőn!
Member
Posts: 11,680
Joined: Nov 5 2008
Gold: 1.21
Mar 18 2013 10:27am
Quote (Baleee @ 18 Mar 2013 17:12)
http://i48.tinypic.com/5ehjzo.jpg

Melyik a realis szerinted?


Dinamikus tengelyterhelés emelkedőn a hátsó tengelyre: G(La/L) + G(h/L)(+(e/100)+(a/g))
ahol
G: jármű súlya
La: az első tengely távolsága a súlyponttól
L: tengelytávolság
h: a súlypont magassága
e: az emelkedő mértéke %-ban (lejtőnél negatív előtaggal)
a: gyorsulás (lassulásnál negatív előtaggal)
g: gravitációs gyorsulás

amúgy a ladának gecikönnyű a segge, alapból kell bele 2-3 cementes zsák, hogy lehessen vele télen közlekedni

This post was edited by bbaallaaggee on Mar 18 2013 10:32am
Member
Posts: 990
Joined: May 3 2007
Gold: 255.38
Mar 23 2013 01:05pm
Nekem Opel Astra G kombi van. Belefér 17db. félNB fiók.... ;)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1222324252630Next
Add Reply New Topic New Poll