d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Guild Wars 2
Prev1222324252678Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 28 2012 06:01pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 29 2012 01:58am)
remélem nem adtad el lel


dehogy
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 28 2012 06:03pm
Quote (cowding @ Aug 29 2012 01:01am)
dehogy


mondjuk nemtom mit lehet vele kezdeni, sztem ilyen lvl80 weapon alatt nem venne senki semmit
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Aug 28 2012 06:03pm
Quote (farki @ Aug 28 2012 10:19pm)
van a world vs world, az az amire te gondolsz
egymástól kell várakat meg tornyokat elfoglalni, vannak ilyen bikák is amik viszik a supplyt és meg kell védeni őket, supplyból lehet erősíteni a tornyokat, meg pl. várba ilyen tüzes katapultokat rakni stb
de amúgy ja, ilyen 600 ezer vs 600 ezer van
hangulatosnak nagyon hangulatos, de amúgy csak spameled az összes skilled és ennyi, nem sok mindent tudsz ott taktikázni (szerintem)
mivel 300 random emberrel vagy egy csapatban, ezért taktikát se tudom hogy lehetne megbeszélni, azon kívül hogy néha beírják chatbe h go ide vagy oda

de van ezen kívül a sPvp - structured pvp
itt 1v1-től kezdve 8v8-ig van minden, többféle játékmód, mindenki ugyanabban a gearben van (pvp vendoroktól ingyenátvariálhatod a statokat, hogy mittudomén a default critchances bow helyett te vitalityset akarsz)
szal kb olyan, mint d2ben mikor hero editorral legit karikat csináltunk, s úgy dueleztünk:D
itt van tournament mode is amivel elméletileg competitiven is lehet játszani


már 4v4-nél is csak spameled a skilleket :D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 28 2012 06:04pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 29 2012 02:03am)
mondjuk nemtom mit lehet vele kezdeni, sztem ilyen lvl80 weapon alatt nem venne senki semmit


szépszeded max, lehet ad v mi jót
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 28 2012 06:09pm
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 28 2012 06:15pm
Quote (cowding @ Aug 29 2012 01:09am)
http://1.imgland.net/iI69OQ4.png


barátkozol? :~D
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 28 2012 06:18pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 29 2012 02:15am)
barátkozol? :~D


csak megkértem, hogy vigyen oda mert ezt a trollt ölik
most levittük fél hpra aztán wipe, reset
keresünk rá még embert
van már jópár fa/ore
az ilyen gemeket is megtartsam amik silver melléktermék etc?
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Aug 28 2012 06:20pm
Quote (cowding @ Aug 29 2012 01:18am)
csak megkértem, hogy vigyen oda mert ezt a trollt ölik
most levittük fél hpra aztán wipe, reset
keresünk rá még embert
van már jópár fa/ore
az ilyen gemeket is megtartsam amik silver melléktermék etc?


ja azokat a bank alatti collections cuccba belehet pakolni, vanmár pár belőle :D

már ha a bankot a craftolóasztaloknál szoktad megnyitni

ez a troll holvan amúgy? énis leakarom majd ölni lel

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Aug 28 2012 06:21pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 28 2012 06:21pm
Quote (BmA_BeMyAngel @ Aug 29 2012 02:20am)
ja azokat a bank alatti collections cuccba belehet pakolni, vanmár pár belőle :D

már ha a bankot a craftolóasztaloknál szoktad megnyitni


fővárosban szoktam
de akkor majd lenézek a craftoshoz


http://3.imgland.net/Z5HSbhw.png

50%
http://1.imgland.net/HfvWSyn.png

Meghalt


ez egy gecinagy event sorozat


This post was edited by cowding on Aug 28 2012 06:50pm
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Aug 28 2012 07:01pm
15493541. elit/mob csapat amit kapunk
http://2.imgland.net/EDtkcOF.png


http://1.imgland.net/nMeoqnp.png

http://2.imgland.net/kzN9k4Z.png

http://4.imgland.net/jrrem9r.png

This post was edited by cowding on Aug 28 2012 07:06pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1222324252678Next
Add Reply New Topic New Poll