d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Lelkifuri / Hülyevoltam, Mit Tegyek? ... > :(
Prev12223242526129Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 39,455
Joined: Jun 23 2006
Gold: 3,000.69
May 18 2011 01:01pm
Quote (Nerz8 @ 18 May 2011 21:00)
egyébként az lenne az epik, ha bejelentené emberünk, hogy csak trollkodott.


lehet ha már nem hatnak a drogok ez lesz az excuses.txt-jéből kimásolva, de én nem nézek ki belőle ilyen mesterszintű trollkodást, szóval szerintem ez true story.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
May 18 2011 01:02pm
Quote (josheide @ May 18 2011 08:01pm)
Most pedig képeket!!!!!4


mindenről
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
May 18 2011 01:02pm
te beteg vagy baze

ha kamu, ha nem

This post was edited by zsansaccount on May 18 2011 01:02pm
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
May 18 2011 01:04pm
Quote (My_Acc_Is_Bazur @ 18 May 2011 19:01)
lehet ha már nem hatnak a drogok ez lesz az excuses.txt-jéből kimásolva, de én nem nézek ki belőle ilyen mesterszintű trollkodást, szóval szerintem ez true story.


Ez tuti h nem true story.
Tuti h vannak ilyen mestertrollok. :ph34r:
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
May 18 2011 01:04pm
Quote (Vismajor @ May 18 2011 08:59pm)
all hozzászólás reported kocsogo


Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
May 18 2011 01:05pm
Quote (jarabekg @ May 18 2011 08:02pm)
mindenről


én elkezdem összerakni a történetet szép sorjában





tehát



















Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
May 18 2011 01:06pm
azért ha egy topic leül 6-7 oldal után, igen ritkán sikerül ennyire visszahozni ^^


De azért az tényleg kemény. Ekkora idióta nem lehetsz. Két hülye kiscsaj miatt? Szerinted anyád mit érezhet? Vagy éppen a családod többi tagja? Te csak ilyen kamaszos csajozás miatt ilyet teszel, akkor gondolj már bele, hogy mi lenne ha mondjuk anyukád megpróbálna öngyilkos lenni. Ne legyél már barom.

Ha trollkodsz, akkor meg bizony a jó édes tudod midet.
Member
Posts: 37,216
Joined: Oct 22 2006
Gold: 5,360.00
May 18 2011 01:06pm
Quote (beni @ 18 May 2011 21:05)
én elkezdem összerakni a történetet szép sorjában





tehát



















http://thumbs.dreamstime.com/thumblarge_597/1302043532C4FZyf.jpg


röhögtem :D
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
May 18 2011 01:06pm
Quote (beni @ 18 May 2011 20:05)
én elkezdem összerakni a történetet szép sorjában





tehát



















http://thumbs.dreamstime.com/thumblarge_597/1302043532C4FZyf.jpg


Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
May 18 2011 01:07pm
Quote (Saenchai @ 18 May 2011 20:49)
lehet annyira van kórházban,mint amennyire megbaszta a fosos csajt


én is erre gondoltam

bár amilyen gyökér ez az arc, tuti felvágta az ereit a balfasz
Go Back To Magyar Topic List
Prev12223242526129Next
Closed New Topic New Poll